2726

🌺🌺🌺

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام خوبی   پیام منو نخوندی؟

ممنون خوندم ولی خب اصلا اون چیزی که شما فک مبکنید نیست شما فک میکنین من بخاطر مرگ پدرم میخام زنده نباشم ولی مشکل من یه چیز دیگه هست که درست شدنی وگفتنی هم نیست تنها راهش اینه که بهش فک نکنم اما هر روز جلوی چشممه وفک نکردن بهش مسخره ست.دردمن اون چیزی که شما فک میکنین نیست

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
خوب برو مشاور و با اون صحبت کن!   این زندگی نیست که می کنی!  الان دقیقا وسط جهنم هستی و د ...

مشاورم هیچ کاری از دستش برنمیاد خدا خودش باید باهام حرف بزنه نجاتم بده کاری از دست کسی برنمیاد 

بیماری خاصی داری؟

نه چرا؟ اها فک کردی چون بیماری خاصی دارم میخام بمیرم؟ اتفاقا حاضرم بمیرم برا اینکه مشکلم حل بشه خدا باهام معامله کنه جونمو بگیره ولی این بارو از دوشم برداره 

نه چرا؟ اها فک کردی چون بیماری خاصی دارم میخام بمیرم؟ اتفاقا حاضرم بمیرم برا اینکه مشکلم حل بشه خدا ...

آخه غیر از بیماری های بد  همه مشکلات قابل حل هست!  همین که از خدا طلب مرگ کنی هم کار درستی نیست!  می دونه خیلی کراهت داره!  

انگار به خدا می گی این زندگی که به من هدیه دادی خیلی بی ارزش و پست هست و من می خوام زود این هدیه رو پسش بزنم و از دستش راحت بشم!

آخه غیر از بیماری های بد  همه مشکلات قابل حل هست!  همین که از خدا طلب مرگ کنی هم کار درستی ...

خب خدا رو شکر با نمونه های دیگه بدبختی آشنا نشدی وخدا کنه هیچ وقتم اشنا نشی مشکل من حل شدنی نیست

2706