2737
2734

خانوما کسی هست مثل من باشه، چیکار کردین که این مسئله براتون حل شده؟

حرفایی که توی دل و ذهنمه 

به زبونم نمیاد☹️😔خیلی بده 

بعد ۱۰/۱۱ سال زندگی نتونستم این اخلاقمو تغییر بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنویس براش توی یه کاغذ بذار توی جیبش یا کیف پولش🤗 انقدر ذوق میکنه 😃

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
منم مثل شما هستم نکه نتونم شوهرم سردم کردم تز بس در جوابم هان و بله گفته یا پیام های عاشقانمو‌بد ...

من همسرم برعکس منه 

کوچک ترین چیزها رو به زبون میاره 

لباس جدید 

آرایش 

اصلاح زیبایی

غذای خوب 

مهربونی 

همه چیز

منم این ضعف نیست شخصیتمونه

میدونم 

اما جدیدا خودم اذیت میشم 

از اینکه قلب و ذهنم سرشار از احساس و حرفای زیباست

اما نمیتونم به زبون بیارم 

همین باعث شده خیلی وقت ها فکر کنن من مغزورم

از این کارا زیاد میکنم  همسرم دلش میخاد رو به روش به زبون بیارم

یهویی که نمیشه گلی باید کم کم، مثلا بهش زنگ بزن بگو دوستت دارم و قطع کن 😅 یا رو در رو بگو و در رو 😅

جدی میگم ها

دیگه کم کم میتونی راحت بگی

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706