2737
2734
عنوان

دلم برای روزای خوبم تنگ شده

145 بازدید | 10 پست

یه مدته دیگه از زندگیم لذت نمیبرم از ادمای زندگیم خوشم نمیاد تو مشکلات افتادم یه روز دلم اروم نیس نمیدونم چیکار کردم که اینطور تاوان میدم خیلی حالم بده کاش هر طور که شده تموم بشه دلم تنگ شده واسه خودم

ممنون میشم برام دعا کنین برا حالم دعا کنین برا مشکلم دعا کنین برا خوشبختیم دعا کنین 😔😔😔

ایشالله هر چی که تو دلتونه خدا پشت و پناهتون باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم مثل تو هم عزیزم دلم خیلی برای روزای قبلم تنگ شده خیلی دلم گرفته صبح که از خواب بیدارم میشم گرفتاری و مشکلات هست تا شب فردا صبح از خواب بلند میشم دوباره همین آشه و همین کاسه هیچکدوم هم درست نمیشه 😔😭😭😭

منم مثل تو هم عزیزم دلم خیلی برای روزای قبلم تنگ شده خیلی دلم گرفته صبح که از خواب بیدارم میشم گرفتا ...

ایشالله درست بشه عزیزم دیگه تو که تنها نیستی منم همینم ولی شکر کن زیاد غر نزن وقتی هی گلایه کنی به خودت جذب میکنی و هر روزت بدتر از دیروزت میشه 

ایشالله درست بشه عزیزم دیگه تو که تنها نیستی منم همینم ولی شکر کن زیاد غر نزن وقتی هی گلایه کنی به خ ...

دو سال تحمل کردم هیچی نگفتم هر روز به خودم گفتم درست میشه بلاخره تموم میشه ولی هر روز داره بدتر میشه دلم خیلی پره خیلی زیاد نمیدونم برم به کی بگم این بدبختیمو😭کار روز و شبم گریه کردن شده همش جلو بقیه خودمو خوب نشون میدم ولی تو دلم عذابه

2738