2737
2734

فردا یه مراسمی دارن که جاری جدیده میخواد لباسایی که برا داماد و برادرشوهر خریده نشون بده و میگن زنونه است و مادرشوهرم به شوهرم گفته بگو زنت از امشب بیاد و اینجا خونه غریبه نیس که  جدیدا شبا نمیاد. یعنی این زن یکم عقل نداره شرایط منو ببینه... من راهم از اونا دوره یک ساعت فاصله. اسنپم بگیرم ۲۰۰ هزینشه و الان صفر ریال داریم و وضعمون خراب. بعد اینکه بچم یک و نیم سالشه و داره دندون در میاره و شبا تا صبح جیغ میکشه و روز هم آدمو دیوونه میکنه با بهونه هاش.... سه تام برادرشوهر مجرد دارم که شیر دادن جلوشون سختیه و خونشم ۶۰ متر و کوچیکه...‌ بخدا یکم شعور نداره این چیزا رو بفهمه.. منم به شوهرم گفتم از امشب نمیرم و فقط فردا رو میرم. فردام برم نقش میخواد تنها گیرم بیاره و بی محلی کنه و با جاری بزرگه یکی بشن و اذیتم کنن و تیکه بندازن و سلیطه بازی کنن . چه بهونه ای بیارم نرم؟؟ الان حدود دو ساله که تنها نمیرم و فقط با شوهرم میرم.. اما فردا مجلس زنونه است میگن زنت تنها بیاد .. سری پیش گفتم بچم مریضی ویه مراسمی رو نرفتیم. این سری نمیدونم چی بگم؟ یا اگه رفتم چه جوری برخورد کنم که اذیتم نکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میدونم پیشنهاد مسخره ایه ولی دیر تر برو و  وقتی دارن لباس اینارو نشون میدن بچه رو نیشگون ریز بگیر جیغ بزنه زنگ بزن شوهرت بیاد دنبالت 😑😑😐

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2738
میدونم پیشنهاد مسخره ایه ولی دیر تر برو و  وقتی دارن لباس اینارو نشون میدن بچه رو نیشگون ریز بگ ...

حاضرم بخدا انجامش بدم اما دلم نمیاد بچم گریه کنه بخدا. به خاطر این عوضی ها

حاضرم بخدا انجامش بدم اما دلم نمیاد بچم گریه کنه بخدا. به خاطر این عوضی ها

منم دلم نمیاد بچمو همچین کنم ولی حس میکنم مادرشوهرت خیلی رو مخه 🥲 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗