2737
2734
عنوان

مشکل از منه یا اینا 😐

201 بازدید | 13 پست

بچه ها داداشم خیلی غیر طبیعی هستن دختر ده ساله و 4 ساله جفتشون میرن رو مبلا از همون بالا میپرن پایین همش در حال دویدن و پریدن و سر صدان دو روزه اومدن عصبی شدم دوست دارم جیغ بزنم 😣صد دفعه با مهربونی بهشون گفتم آروم باشن انگار نمی‌فهمن چی میگم  

۱۰ساله های نی نی سایت شوهر کردن😂

بخوابون دهنشون 

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماهم داریم ازینا بیخیال بچن😂

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 

اتفاقا خیلیم نرمالن بچه ها انرژیشون زیاده مثل ما نیستن عزیزم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

بچن بیخیال فامیلای ماهم بچه هاشون میان شلوغ میکنن از 3 ساله بگیر تاااااا 13 سال همه شلوغ 

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨
2738
حالا ۴ساله بچه ست ۱۰ ساله چرا میپره؟زنداداشت چرا چیزی نمیگه؟

درکش نمیکنم بهش گفتم تو روانی نشدی میگه الان روشون نمیشه کاری نمیکنن بچه هام  گفتم خداروشکر روشون نمیشه وگرنه میخواستن چکار کنن

درکش نمیکنم بهش گفتم تو روانی نشدی میگه الان روشون نمیشه کاری نمیکنن بچه هام  گفتم خداروشکر روش ...

چاره ای نیست نمیشه هم چیزی گفت انشاءالله خدا توان بده برای تحمل

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
منم بچه بودم از اینکارا نمیکردم.  فکر کنم بیش فعالن

کلا بچه ها خیلی شیطون شدن الان خواهر من با این که 10 سالشه ولی مثل بچه های 2 سالس رفتارش

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس