2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من نظرات همتونو خوندم منم همین مشکل را دارم متاسفانه الان ۴ سال ازدواج کردم خیلی سرده حتی سال اول ازدواجم بخاطر این قضیه رفتم قهر اینقدر قضیمون جدی بود، میگه من نمیتونم رفتیم مشاوره گفت من همینم نمیتونم 😐

بعد مشاور بیشعور گفت مشکل از تو نیس مشکل از خانمته که خیلی 

هات اون باید خودشو درس کنه تازه بهترین مشاور شهرمون رفتیم 😤

من نمیدونم سه ماه نرفتن سمت تازه عروس که میگه چرا اینطوری اخرش میشه هات  بودن که زبون شوهرمم سر من دراز کنه ...

الان ۲ ساله بچه میخوایم خدا بهمون نداده چون آقا خیلی ضعیفه رفتم کاشتم نگرفت بسکه ضعیف بود بخدا یوقتایی دلم بحال خودم میسوزه بسکه باید تحمل کنم و بروی خودم نیارم چقدر وقتا بوده که شب قرار س ک س داشتیم یا منو برده تو اتاق بعد نعوظ نشد و تا صبح پشتشو کرد بهم خوابید ...خب لامصب لااقل وقتی اینجوری میکنی بغل کن زنت و نزار تا صبح با گریه بخوابه ....

یوقتایی از اینکه زن هستم خیلی دلم میگیره واقعا زن موجود بدبختی چون از همه لحاظ محتاج ....

باز میشه این در ..صبح میشه این شب ...صبررررر داشته باش 
2728
سلام بچه ها من نظرات همتونو خوندم منم همین مشکل را دارم متاسفانه الان ۴ سال ازدواج کردم خیلی سرده حت ...

عذر میخام یه سوال دارم. شما که اینقدر مشکل با همدیگه دارین و از الان شب تا صبح به قول خودتون گریه میکنین و این قضیه براتون مهمه چرا دارین ادامه میدین؟

البته پست رو 4 ماه پیش گذاشتین احتمالا ممکنه الان باردار شده باشین.

ولی به نظرتون با این همه مشکل ادامه این راه سخت تر و سخت تر نمیشه؟؟؟

لااقل بگید دکتر اورولوژی ببریم یا سکستراپیست یا روانشناس؟؟؟؟

دکتر اورولوژی برای مشکلات جسمی و فیزیکی هست.

اگر مشکل حاد هست و باهاتون همراه میشه اول از همه برین سکستراپیست. اگر اون بتونه تشخیص بده که یا معرفی میکنه به دکتر اورولوژی یا اینکه دکتر روانشناس. شاید مشکل کلا از نظر رابطه نباشه و مشکل چیز دیگه ای باشه. اون میتونه دقیقا بهتون بگه که مشکل از کجاست و با کدوم دکتر ادامه بدین.

ممکنه طرف افسردگی داشته باشه که روانشناس میخاد. یا اینکه ممکنه بیضه ها یا کلا مشکل فیزیکی بدن داشته باشه که باید برن پیش دکتر اورولوژی.

موفق باشین

سلام بچه‌ها کمکم کنید من یه دختر 27ساله ام 6ماهه باپسری 35ساله به قصد ازدواج آشنا شدم البته با اطلاع ...

قبل ازدواج اینه خدا به بعد ازدواجش رحم کنه من اگه عقل الانمو داشتم و جای شما بودم هیچ وقت قبول نمیکردم

شوهر من تو دوران نامزدی هر بار منو میدید میخواست خفتم کنه میل زیادی بهم داشت رابطه کامل نداشتیم البته اما بعد از ازدواج تموم شد دقیقا از شب عروسی تموم شد همه چیز اینم بگم البته که روز عروسی ایشون کلا عصبانی بود در حدی که من تو ماشین عروس زدم زیر گریه از دستش که البته دروغایی که خانوادش بهش گفته بودن به این عصبانیت دامن زده بود و فردای عروسی خونم صحرای کربلا بود آنقدر که فریاد میکشید و فوحش به خودمو خانوادم میداد من فقط رفته بودم تو حموم دستمو گذاشته بودم رو دهنم زار میزدم

اینارو گفتم بگم که این اتفاقا موجب شد همسرم تا چند روز اصلا نیاد سمتم و بعد از اونم هیچوقت یه رابطه جنسی درست بین ما شکل نگرفت اون کم میومد منم کم کم سرد شدم چون اینجوری عادتم داد

میخوام یکی بهم بگه جدا از همه اختلافاتمون آیا اون خاطره تلخ شب عروسی میتونه باعث شده باشه همسرم هم از من و رابطه با من زده بشه ؟

هیچ کس نمیدونه مشکل منو فقط چندوقت پیش پام زخم و کبودی شد که نباید شوهرم می فهمید بعدا مامانم گفت وای راستی چی شد شوهرت ندید رون پات زخمه؟گفتم نه خدارو شکر تا الان که خوب شد زخمم ندید اصلا دیدم مامانمو خواهرم شوکه شدن انگار ولی چیزی نگن...چون دو هفته از اون زخم گذشته بود و خوب من رابطه نداشتم

شوهر من تو دوران نامزدی هر بار منو میدید میخواست خفتم کنه میل زیادی بهم داشت رابطه کامل نداشتیم البت ...

بیاید تو واتساپ از این مشکلاتمون حرف بزنیم ،یه گروه بزنیم دور هم باشیم نطرتون چیه ؟

2706