2726

دوستان عزیز از امروز که شب جمعه هستش تا روز یکشنبه وفات حضرت ام البنین لطفا بیاین نفری یه جز قرآن به نیت حاجت خودتون برای شهید غریب تازه تفحص شده که دور از زادگاه خودش در شهر خرم آباد لرستان شهرستان الشتر  (با مردمانی باایمان و شهید پرور)دفن هستند اعلام کنید ...🙏🙏🙏🙏🙏هر جز که موند خودم با افتخار برای شهید غریبمون ...نعمت شکیبایی می خونم...امیدوارم به هر نیت شرکت می کنین حاجت روا بشین...ممنونم دوستان خوبم

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

@درمسیرخدا   دوست عزیزم مثل همیشه مزاحم شما شدم لطفا دوستای گلت رو هم صدا بزن

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخونم بگید جز چند انشالله به لطف این شهید حاجت بگیرم

انشاا... حاجت روا باشید جز یک برا شما ...جز ۱

2728
مرسی لطفا دعا کنید شاید با زبون شما گناه نکردم حاجت بگیرم

چشم چون اولین نفر هستید که اعلام حضور کردین سهم خودم رو به نیت حاجت شما و حاجت دوستم سادات می خونم ...الهی هر چی از خدا می خواین به غریبی این شهید عزیز بهتون عطا کنه🤲🤲🤲

سلام انشاالله حاجت روا بشید.. برای منم دعا کنید به حاجتم برسم من جزء 5 را میخونم

خدا خیرتون بده الهی حاجت روا بشین به حق این شهید غریب🤲🤲🤲

@اعتصامی   دوست عزیزم ببخشید مزاحمتون میشم لطفا دوستای خوبتون رو صدا بزنین🙏🙏🙏

همشهری منم میخونم.تروخدا واسه شفای هنسرم دعا کت بگو جز چندرا بخونم

الهی حاجت روا بشین لطفا جز دو رو شما بخونین ...جز ۲ ...باور کنید الشتر که بودیم خیلی ها گفتن از این شهید عزیز حاجت گرفتن ..از ته قلبم آرزو می کنم همسر شما هم به حق شهدای غریب شفا بگیرن🤲🤲🤲🤲🤲

2706