2737
2734
عنوان

به نظرتون اینو چطور بگم به بقیه😁

293 بازدید | 13 پست

اسمم مهساست 

دوست دارم بهم بگن فاطمه کلا علاقه خاصی نسبت به این اسم دارم چطور بهشون بگم به این اسم صدام کنن😁

خجالت میکشم بگم🤦😁

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فاطمه خیلی قشنگه😍😍😍😍

اره خودم مدتیه عاشق اسم فاطمه ام اسم خودمو دوست دارم ها ولی دوست دارم با این اسم صدام کنن🥺

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

ای جان

اول باید مامانت اینا رو متقاعد کنی اونا که بگن بقیه هم کم کم عادت میکنن. یا اگه متاهلی اول همسرت بعد پدر و مادرت فاطمه صدات کنن

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
من برعکسم فاطمه ام صنم صدام میزنن همه

😁

منم همه مهیا صدام میزنن کلا وقتی یکی ازم می پرسه اسمت چیه نمی‌دونم چی بگم بهش🤦

😁 منم همه مهیا صدام میزنن کلا وقتی یکی ازم می پرسه اسمت چیه نمی‌دونم چی بگم بهش🤦

اره خیلی بده دو اسمی بودن من یکی صدام کنه فاطمه مثل گیج و منگا جواب نمیدم

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
سه اسمه میشی اونوقت 😂

اره😂

یه بار یکی ازم پرسید اسمت چیه گفتم مهسا 

بعد بابام پیشم بود صدام زد مهیا بیا 

یهو گفت مگه اسمت مهسا نبود یک ساعت داشتم توضیح میدادم براش😂😂😂🤦