2737
2734

واقعا بس که سه سال و نیمه هرچی دعا کردم جواب نگرفتم حالم بده و روز به روز بدتر میشم توروخدا یه دعای مجرب بهم بگید که نتیجه سریع گرفتید. نماز استغاثه به امام زمان رو خوندید؟؟؟ 

نماز حاجت روز 5 شنبه، پاشو بخون و درست از خدا بخواهش

بگو اگه به صلاحمه

اگه نیست بهم بفهمون که به صلاحم نیست

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید به صلاحت نیست. انقدر اصرار نکن. شاید وقتی به دست بیاری بگی عجب اشتباهی کردم اوضاعم بدتر شد

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2728
بخدا نیت کردم به نیت پنج تن 5 تا هفته خوندم ولی بازم جواب نگرفتم 😢

شاید درست نمیخوای

بگو اکه به صلاحم نیست به من بفهمونید که به صلاحم نیست

یا اگه زمانش نیست، به من بگید که زمانش نیست

باور کن بهت گفته میشه

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

من چله شهید گرفتم ۴۰ روز  ۲۰۰ تا صلوات فرستادم روز ۳ حاجت گرفتم میخوای اسلامیون رو برات بفرستم؟

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله ❤  به تو خواهم پیوست                                             مثلا میشه توی روضة الشهيدين کنارت بلد بلد گریه کنم !؟                                                 بسم رب الجهاد 🤍  به نام خدای جهاد ها !                                                                            این که دلتنگ و بی تاب تو ام اقرار می خواهد مگر !                                                          
شاید به صلاحت نیست. انقدر اصرار نکن. شاید وقتی به دست بیاری بگی عجب اشتباهی کردم اوضاعم بدتر شد

من حاجتم فقط رفتن از خونه مادرشوهره اخه چرا باید به ضررم باشه اینجا اسایش ندارم به کی برم بگم 😭😭

2738
من حاجتم فقط رفتن از خونه مادرشوهره اخه چرا باید به ضررم باشه اینجا اسایش ندارم به کی برم بگم 😭😭

تا همسرت همراهی نکنه جواب نمیگیری. اون باید بفهمه شما در عذابی. خدا اگه بخواد بده با یک صلوات هم میده حاجت رو

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
فردا دوباره میخونم و میگم کاش خدا نجاتم بده کااااش 😭

از اول نباید قبول میکردی باهم زندگی کنید

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
اسلامیون چیه عزیزم. نمیدونم 

عزیزم فرق نداره هر شهید حالا من برات الان میفرستم 

۲۰۰صلوات نظر روح پاک شهدا🌸

🍃✨🌸🌿🤍

۱.شهید عباس دانشگر 🍃

۲.شهید رسول خلیلی 🍃

۳.شهید مصطفی صدرزاده 🍃

۴‌.شهید علیرضا زارعی 🍃

۵.شهید محمد رضا دهقان 🍃 

۶.شهید سید احمد پلارک 🍃

۷.شهید ابراهیم هادی 🍃

۸.شهید قاسم سلیمانی 🍃

۹.شهید محسن حججی 🍃

۱۰.شهید عباس بابایی 🍃

۱۱. شهید مهدی زین الدین 🍃

۱۲. شهید بابک نوری 🍃

۱۳.شهید نوید صفری 🍃

۱۴. شهید احمد کاظمی 🍃

۱۵.شهید علی اکبر شیرودی 🍃

۱۶.شهید مرتضی آوینی 🍃

۱۷. شهید یاسر سلیمانی 🍃

۱۸.شهید مهدی غزالی 🍃

۱۹.شهید سجاد مرادی 🍃

۲۰.شهید مهدی نوروزی 🍃

۲۱.شهید رضا حسینی 🍃

۲۲.شهید محمد حسین عسکری🍃

۲۳.شهید سید محمد اسحاقی 🍃

۲۴.شهید رجب علی زاده 🍃

۲۵. شهید رجبعلی زاده 🍃

۲۶.شهید خالقی پور 🍃

۲۷.شهید خالقی پور 🍃

۲۸.شهید علی خلیلی 🍃

۲۹. شهید مرتضی خضری🍃

۳۰.شهید وحید زمانیان🍃

۳۱.شهید علی حاتمی 🍃

۳۲.شهدای گمنام🌿

۳۳.شهدای فاطمی🌿

۳۴.شهدای امنیت🌿

۳۵.شهید جواد موسوی 🍃

۳۶.شهید علی اکبر شیرودی 🍃

۳۷.شهید روح الله قربانی🍃

۳۸. شهید محمد علی زرگر 🍃

۳۹.شهید حسنی 🍃

۴۰. شهید محمد جواد رسولی🍃

°

°

°

شهدا .. خالقی پور و رجبعلی زاده برادر هستند 💚✨

انشاءالله حاجت روا باشید 🤍✨

چله شهدا ✨

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله ❤  به تو خواهم پیوست                                             مثلا میشه توی روضة الشهيدين کنارت بلد بلد گریه کنم !؟                                                 بسم رب الجهاد 🤍  به نام خدای جهاد ها !                                                                            این که دلتنگ و بی تاب تو ام اقرار می خواهد مگر !                                                          
تا همسرت همراهی نکنه جواب نمیگیری. اون باید بفهمه شما در عذابی. خدا اگه بخواد بده با یک صلوات هم مید ...

همراهی میکنه اونم میبینه من زجر میکشم همش تو فشاره ولی واقعا نمیتونیم بریم اجاره نشینی تنها راه رفتنمون اینه بتونیم همین خونه ای که هسیم بفروشیم سهممون برداریم ولی سه ساله هیچ مشتری نمیاد بدبخت هر دری برای فروش میزنه بستس

عزیزم فرق نداره هر شهید حالا من برات الان میفرستم  ۲۰۰صلوات نظر روح پاک شهدا🌸 🍃✨🌸🌿🤍 ۱.ش ...

هر روز نیت کن ۲۰۰ تا صلوات برای شهید بفرست به ترتیب مثلا اولی که فردا باید بخوانی شهید دانشگر و فردا و فردا ...

از اول نباید قبول میکردی باهم زندگی کنید

چه میدونستم که فضوله و میره زندگیمو دائم جار میزنه پیش همه چه میدونستم شوهرم بیکار میشه سرمایمون میره و اینجا گیر میفتم چه میدونستم 😔😔

2706