2733
2739

من گواهینامه دارم و بلدم اما شوهرم گواهینامه نداره و بلدم نیس با اینکه ۳۳ سالشه.... حالا من یه مقدار طلا دارم دوس دارم بفروشم و ماشین بخرم بندازم زیرپام.. هر سری به شوهرم میگم دلم ماشین میخواد میگه خب بخر .. اما فرداش یهو میاد میگه مادرم یا مثلا همکارم میگه ماشین بخر بنداز زیر پای خودت عشق کن!!!! وقتی هم میگم یعنی اگه طلا بفروشم ماشین بخرم میخوای تو باهاش برونی؟؟؟ میگه نه من دست بهش نمیزنم شوخی کردم... دو دل شدم. به نظرتون ماشین بخرم یا نه..‌ خونه ای که هستیم هم واسه خودمه از مجردی خریدم.دوس دارم ماشینم بخرم اما میترسم شوهرم بگه باید بدی من. یا بده داداش هاش که مجردن برونن... خیلی خودخواهه و سو استفاده گر.. نمیخوام شر بندازه بگه بده من. چیکارکنم؟ البته کارت حقوقش دست منه و زیادم خسیس نیس. اما مادرش بدجوری پرش میکنه و همش بهش میگه ماشین بخر.. بخره هم حتما میخواد بگه مسافرت منو ببر یا بده داداش هات استفاده کنن  چون برا برادرشوهر و جاریمو همش همینکارو میکردن 

صد در صد میگه 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا این چ طرز فکر چرتیه داری.زن وشوهر مال من وتو ندارن.ما الان یه سمند داریم جفتمون داریم ازش استفاده میکنیم.گناه داره بهش میگی تو میخوا بشینی و...بعدشم دو دف بشینه پیشت راه میوفته مردا تو خونشونه رانندگی

2738
وا این چ طرز فکر چرتیه داری.زن وشوهر مال من وتو ندارن.ما الان یه سمند داریم جفتمون داریم ازش استفاده ...

اتفاقا مادرشوهرم میگه زن و شوهر مال من و تو دارن و هیچی به زنت نده

اتفاقا مادرشوهرم میگه زن و شوهر مال من و تو دارن و هیچی به زنت نده

مادرشوهرتو ولش کن.الان من پلاک به اسمم نیس شوهرم به اسمم ماشین مینویسه میخوا بمیرن .میگن دربیاد اسمش سند به اسم زنت میخوره ...شوهرتو بگیر تومشت خودت