2733
2739

خونه ای که هستم برا خودمه اما خیلی قدیمیه سال ساختش بالاس... برج ۶۰ واحدی هست... از بس کهنه هست که درها سوراخ شده و چارچوباش خورد شده و حالم از همه جای خونه به هم میخوره ..دلم خونه تک واحدی و حداکثر ۵ سال ساخت میخواد و چندساله دارم هرماه طلا میخرم که بتونم خونمو عوض کنم. شما باشید برا این خونه کهنه و زشت پرده و مبل و ناهارخوری و دکوری میخرید یا میزارید تو خونه جدید بخرید؟؟؟ پذیرایی اش هم مستطیلیه و دراز و هیچ مدل مبلی بهش نمیاد. آشپزخونه اش هم کامل از پذیرایی جدا و درازه.... من  خونه مربعی دوس دارم بخرم ...  ۴ ساله ازدواج کردم و میخواستم جهازمو عوض کنم اما حیفم میاد تو این خونه کهنه و زشت وسیله بخرم و بچینم. نظر شما چیه؟؟بزارم خونه جدید رفتم بخرم؟

یعنی وسیله هم بخرم خونش از بس زشته مطمئنم به چشم نمیاد. درها رنگش زرد و سوراخ و پوسیده هست .. دیوار ها رنگش افتضاح ..پارکت هاش کنده شده... سرامیکی های آشپزخونه داره می ریزه .کابینت ها زشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکم تعمیرش کنید خو مجبورید اونطور زندگی میکنید؟

هزینش خیلی زیاد میشه و فایده نداره برا مسکن مهر هزینه کنم. یعنی زیاد رو قیمت ملک نمیاد و کسی نمیخره..‌همینو میدم طلا جمع میکنم تک واحدی بخرم. آخه صدای همسایه ها عذابم میده اینجا شلوغه باید جابجا بشم حتما ...

2738

یکپم دست بکشین سرو روش.خونه ماهم قدیمیه.البته ما قصد عوص کردن نداریم چون بهترین نقطه شهره.ایشالا چندسال دیگه میکوبیمش.ولی من وسایل خوشگل میخرم.نمیشه زندگی نکردکه به انید روزی که معلوم نیست کی میاد

توی چهارسال جهیزیه که هنوز نو هست چرا بازسازی نمیکنی 

جهیزیه ای که برام خریدن خیلی زشت و ارزونه... آخه من زن بابا داشتم چیزای اشغال برام خرید... بازسازی تو مسکن مهر ارزش نداره و رو قیمت ملک زیاد نمیره انگار پولمو ریختم تو جوب. با همسایه ها دعوام شده باید قطعی یکی دو سال بعد جابجا شم اونا خیلی صداشون زیاده اذیت میشم

مسکن مهر که قدیمی ساز نیست!

مسکن مهر پرنده. معروف به برج های کوزو ....که سال ها پیش ترکیه ای ها ساختن... یعنی افتضاح ساختن و الان از حموم همه همسایه هامون آب میچکه. بدترین مصالح رو به کار بردن... کابینت های داغون و کم.... سرامیک های آشپزخونه همه شل شدن دارن می افتن. کل همسایه ها از نداری و مجبوری اینجا ساکنن. اما نمیدونم چرا شدید خوش فروشه . رو هوا می‌خرن..  فکرکنم مجردا بیشتر بخرن البته چون شلوغه 

2706