2733
2734

من الان ی تاپیکی رودیدم درمورد بیمار پارانوئید .بچه ها خواهش میکنم ویژگی هامو میگم ببینید ممکنه منم مریض باشم بچه ها من شوهرم سابقه خیانت داره اونم ن یک بار بلکه چندین بار تو گوشیش چت دیدم وزنگ وتماس ب زنها ودخترا ولی خلاصه بخاطر دخترم و ...بخشیدم از طرفی پشتوانه مالی برا طلاق نداشتم والان دارم درس میخونم تا شاید بتونم شاغل بشم 😔من از وقتی اولین خیانت همسرم رو شد مدام بهش شک میکردم الانم جوری شدع ک مدام بعش شک دارم همراه منشو نصب کردم رو گوشی خودم تماسا و پیاماشو چک میکنم یکم دیر کنه مدام زنگ میزنم ک کجایی اگه برنداره دعوا راه میندازم ک لابد کحا  بودی ک برنداشتی اگه یکم ب خودش برسه یا یذره عطر اینا بزنه حالم بد میشه خلاصه اگه زیاد انلاین بشه زود زنگ میزنم ک داری چیکار میکنی و...‌بنظرتون من حق دارم یانه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم شک افتاده به جونت حقم داری  شوهرت چیزی نمیگ؟؟

چرا بعصی وقتا از کوره درمیره ودعوامون میشه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊