2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منظورم اینه که حقوقش توی خونه خرج شده باشه یا توی امور خونه یا وام گرفته باشه یا طلا خریده باشه اما همه پس اندازش و داده باشه شوهرش و اما شوهرش هیچی به نامش نکرده باشه

تاپیک پربازدید ها رو بخون

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

اره خیلی ها رو دیدم. نزدیکترینش خواهر شوهرم

تا رنگ لباس و نوع پوشش رو هم شوهرش براش انتخاب میکنه ! کارت حقوقش دست شوهرشه

اینجور خانم ها مقصر فقط و فقط خودشون هستن. اختیار همه زندگی رو دادن دست شوهر .

منم شاغلم. تمام حقوقم رو هم همیشه توی خونه خرج کردم و با شوهرم با هم زندگی ساختیم

شوهرم خبر از دریافتی من نداره و پس انداز مخفی دارم ولی اون روهم برای خرج کردن توی زندگیمون گذاشتم

ماشین و نصف خونه هم به نامم هست

2738
منظورم اینه که حقوقش توی خونه خرج شده باشه یا توی امور خونه یا وام گرفته باشه یا طلا خریده باشه اما ...

اینجانب.

چقدر خر و احمق بودم چندین سال کل درآمدم رو توی خونه خرج کردم. و چقدر طرف نامرد و نانجیبه

اره خیلی ها رو دیدم. نزدیکترینش خواهر شوهرم تا رنگ لباس و نوع پوشش رو هم شوهرش براش انتخاب میکنه ! ...

شوهرت فقط نصف خونه به نامش هست ؟

ببخشید شرمنده میشه بگی خونه چقدر میارزه ؟و بیشترشو کی داده ؟

سلام بله شاغلم تمام وسایل زندگیمون رو با هم خریدیم، خونه ماشین هم خداروشکر خریدیم و همه به نام همسرمه چندین بار گفته نصف خونه رو به نامت کنم ولی قبول نکردم حتی ماشین رو داشت به نام من می‌خرید که نذاشتم، به این چیزا که مال من و مال تو اعتقادی ندارم. به همسرم هم چون خیلی اصرار می‌کرد در مورد خونه گفتم تا وقتی همدیگه رو دوست دارم و به هم احترام میذاریم شش دنگ این خونه مال هردومونه در غیر اینصورت نیازی به یه برگه به نام سند و سهم ندارم. در مورد ماشینم گفتم توزحمت بیشتری کشیدی و قرار هر دوشون سوارش بشیم بازم روزی رسید که کسی رو جایگزین کردی، اینم به دردم نمیخوره

God help me to be strong enough not to lie to myself 
2706