2204
2298
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

مبارک مبارک.. من تستم. مثبت شد فرداشم یکی دیگ گذاشتم مثبت بعدش رفتم ازمایش

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره ب لطف خدا و امام هشتم عزیزم😍من عاشق پسر بودم و سونو گف دختره... تو خانواده ای هستم که به غیر از پسر هیچی و قبول ندارن و همه پسر دارن... منو همسرم میخایم هر دو یه تنه درمقابل حرف بقیه بایستیم و عاشق دخترمون باشیم😍

اوکی تغذیه تو درست کن قند نخور زباد کمترش کن خرما بخور

هرکس بی ادبی کنه جوابشو مثل خودش نمیدم با گزارش جوابشو میدم و اینکه درست مجازیه مراقب حرفهامون باشیم قلب واقعی پشت گوشیه دل شکستن هم‌تاوان داره
مبارکشون باشه

تعجب کردم حامله یهوی حامله شدن

هرکس بی ادبی کنه جوابشو مثل خودش نمیدم با گزارش جوابشو میدم و اینکه درست مجازیه مراقب حرفهامون باشیم قلب واقعی پشت گوشیه دل شکستن هم‌تاوان داره
2050
خدا دسته جمعی نظر کرده

نه بابا کدوم خدا دلت خوش

رابطه جنسی خیلی کم داشته باش و عمیق نباشه ب کسی نگو بذار سونوی قلب هشت هفته گی بری

من خواهرم همه رو خبر دار کرد کارش اشتباه بود

من خواهرم همه رو خبر دار کرد کارش اشتباه بود

منم ویار شدید گرفتم تو پنج هفتگی

خانواده شوهرم فهمیدن ب همه گفتن 

خیلی ازشون بدم اومد

بهشون گفتم اگه حالم بد نشده بود بهتون نمیگفتم

مادرشوهر و با پررویی گفت حالا برابچه بعدیت نگو دیگه

منم ویار شدید گرفتم تو پنج هفتگی خانواده شوهرم فهمیدن ب همه گفتن  خیلی ازشون بدم اومد بهشون ...

اره خواهرمم من خواب بود ساعت ۵صبح زنگ زد بی بی چک زدم مثبت شد اینقد عصبی شدم گفتم نمی شد بذاری بیکارشم خبربدی گوشیو قطع کردم

منم ویار شدید گرفتم تو پنج هفتگی خانواده شوهرم فهمیدن ب همه گفتن  خیلی ازشون بدم اومد بهشون ...

بیدار

انشاءالله قسمت همه منتظرا 

دوستم ۹ساله منتظر

2051