2204
2298
عنوان

بیاین کمککککککک... بدبخت شدم

496 بازدید | 21 پست

وای خانوما صبحگوشیم افتاد تو آب😢😢

بعد به ثانیه نکشید کشیدمش بیرون و با پارچه خشکش کردم

تو برنجم گذاشتم الان همه چیش کار میکنه ولی میزنم شارژ هی میزنه متصل به شارژ غیر متصل به شارژ

میسوزه یعنی؟😢😢😢😢

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

نزنش شارژ می سوزه ببرش موبایل فروشی بایه دستگاه هست ابکشو می کشن 

هرکس بی ادبی کنه جوابشو مثل خودش نمیدم با گزارش جوابشو میدم و اینکه درست مجازیه مراقب حرفهامون باشیم قلب واقعی پشت گوشیه دل شکستن هم‌تاوان داره
صبح افتاده گذاشتی تو برنج الان در آوردی ؟ بگذار یک روز بمونه بابا بعد با سشوار روی جت های حالیش مثل ...

صبح زود منظورم بود ساعت ۵

سشوار ندارم

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
2050
چرااااا زدی به شاااارژ جنرکت کدکدمذژذچزکدرکتکتکتتگ

زیاد نموند تو شارژ سریع ددرش آوردم

احتمالا باید با گوشیت وداع کنی 

گوشی ای که افتاده تو ابو اصلا نباید روشن کرد چه برسه متصل کنیش به جریان برق😐حداقل بیست و چهار ساعت باید میذاشتی خشک بشه

تاپیکای فان تگم کنید وقت بیکاری میخونم دعاتون میکنم😁♥️
زود روشنش نمیکردی ، هنوز خیسه نزن به شارژ یه روز کامل بذار تو برنج 

باشه

احتمالا باید با گوشیت وداع کنی  گوشی ای که افتاده تو ابو اصلا نباید روشن کرد چه برسه متصل کنیش ...

ای خدااا😭😭😭

من نمیدونستم الان خاموشش کنم چی؟

زیاد نموند تو شارژ سریع ددرش آوردم

ببین کم و زیادش ربط نداره وقتی گوشی داخلش خیس میشه مثل اینه یه سیم ورداری قطعه های داخلشو بهم وصل کنی😐وقتی اون سیم از توش جریان بگذره گوشی نابود میشه😐

بابای منم دوماه بود خریده بود گوشی رو افتاد تو اب در اورد زد به شارژ...درست نشد هیچ وقت ولی ایشالا مال تو هیچ چیزش نشده

تاپیکای فان تگم کنید وقت بیکاری میخونم دعاتون میکنم😁♥️
2051