2737
2734
عنوان

کسی اینجا از تلگرام سر در میارعه ؟

212 بازدید | 16 پست

صب برنامه تلگرامم ک قدیمی شده بود رو پاک کردم تا اپدیتش کنم وقتی دوبارعه خواستم وارد حسابم بشم برام کد ورود تلگرام نمییومد یعنی امکان دارعه حساب رو برداشته باشن و رو سیمکارت خودشون زده باشن ؟؟یا راحت تر بگم حسابم رو هک کرده باشن ؟؟؟

چون چن وفت پیش تو ی گپ ی پسرعه بر گشت گفت حسابت 600تومن ارزششه خیلی رنده وشش رقمیه 😭😭

تروخدا اگه اطلاعی دارید کمکم کنید

وقتی زیاد ورود و خروج کنی همینجور میشه 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پرو کسی وصل بود؟

ای وای بر صبر بی صدای ما     ببخشید اگه حوصلم نمیشه اصلاح کنم اشتباهات تایپیمو. اگه سعی نداری به بقیه بگی اینی که من میگم (افکار رفتار و عقیده ) درسته ،بیا بغلم.❤

تو آپدیت جدید تلگرام دیگه فایل ها ذخیره نمیشه چی کار کنیم؟

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)
2738
تو آپدیت جدید تلگرام دیگه فایل ها ذخیره نمیشه چی کار کنیم؟

Es feil Explorerرو نصب کن

بعد وارد میشی میری پوشهAndroid

دیتا رو میزنی میری پایین پوشه تلگرام رو پیدا میکنی دوتا پوشه دیگه میادfilesرو انتخاب میکنی ی پوشه دیگه به اسم تلگرام میاد واردش میشی و همه پوشه های عکس فیلم و فایل های تلگرام میاد

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
Es feil Explorerرو نصب کن بعد وارد میشی میری پوشهAndroid دیتا رو میزنی میری پایین پوشه تلگرام رو پ ...

ممنون از پاسخت

ولی رفتم انجام دادم پوشه دیتا رو میزنم مینویسه خالی

یعنی هیچ فایلی توش نیست

بیایید یه کار کوچک برای فرج مولا بکنیم بعد از هر نماز ۱۰ باراَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بخوانیم..صلوات خاصه حضرت زهرا،،،اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک.بارپروردگارا؛ درود فرست بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر گرامی‌اش و فرزندان عزیزش (و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی)، به تعداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد..................هرگز به مقصد نمیرسید،مگر آنکه همه‌ی راه را با همه احتمالاتش یکبار<حس>کرده باشید:)
شاید کد رو به تلگرامت فرستادن اگه اینجور باشه پایین یه جایی می‌نویسه که میخوای کد رو به شمارت بفرستی ...

دقیقن همونو زدم ولی هیچ کدی نیومد دستم 

همش میترسم نکنه پسرعه حسابم رو برداشته با شمارعه خودش وارد شدعع بعد فروخته 😭😭🤦🏿‍♀️

ممنون از پاسخت ولی رفتم انجام دادم پوشه دیتا رو میزنم مینویسه خالی یعنی هیچ فایلی توش نیست

این برنامه رو نصب کردی؟

من اول زدم تو فروشگاه ی چی دیگه برام اومد که شبیه اون بود وقتی میزدم دیتا خالی بود پوشه

از نت اینو دانلود کردم میاره

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2706