2726

چه حالی میشید حالا قبلا که اینستام داشت چارخط عاشقانه براش مینوشتم کامنت که هیچی یادش مینداختم لایک کنه من دلم میخواد براش ویدئو عاشقانه استوری کنم پروفایلم عکسای عاشقانه یا حتی باهمدیگه حرف میزنیم من باهیجان و خنده اون بی اهمیت و اکثرا جوابمو با اشاره و سر تکون دادن میده منم میخوره تو ذوقم

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹

من که وقتی استوری یاعکس عاشقانه میذارم بایدخودم بگم بروببین😂😂😂😂

خیلی دوست دارم یه سری تغییرات درون خودم ایجادکنم.استارت تغییرات مثبت 11فروردین1401😄اگه  زدم زیر قولم میام اینجامینویسم که شماها دعوام کنید که عهدم وشکستم😄😃اگه امضام وخوندی وحوصله داشتی بپرس فندق سر قرارت هستی یانه اگه نبودم دعوام کن😄😲😓فندق سرقرارش نبود ولی از18فروردین دوباره تصمیم گرفتم پای عهدم بمونم.چون زدم زیرقولم هرکی امضام وخوند.یادآوری کنه که این سری سر قولم بمونم😄😄(اینجانب فندقی بااراده که تو تصمیمیش موفق شد👏👏)❤❤

دیگه نکن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم وقتی میزارم همهههه یه جیزی مینوسن جز شوهر

انگار واسه دیوار گذاشتم😄😄 دیگه واسم عادی شده.. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چرا اینطوریه مشکلی هم با همدیگه نداریم

خوشش نمیاد از این جیزا

همسر من که اینطوریه.

البته منم هی زرت وزرت استوری نمیارما. شاااید سالی دوبار در مورد خودمون باشه

خوب وقتی مشچلی با هم ندارید پس باید متوجه شده باشی اخلاقشه خیلی سختها میدونم ما زنا این جیزارو دوس داریم اما بعضی مردا اینطورین حالا همسر من  به هر مناسبتی کادو نمیگیره اما استوری اوووووف میگم بابا نخواستم زحمتت نشه یوقت

خوشش نمیاد از این جیزا همسر من که اینطوریه. البته منم هی زرت وزرت استوری نمیارما. شاااید سالی دوبا ...

من دوهفته یا سه هفته

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹
من دوهفته یا سه هفته

عاشقانس همش؟؟؟؟ اگه اره خوب زیاده دیگه. 

دلش و زده

2706