2737
2734
عنوان

خواب همزاد

2265 بازدید | 30 پست

سلام من یک بار دیگه این تاپیک زده بودم ولی کسی جواب نداد دوباره زدم چون خیلی درگیرشم... اگه چیزی میدونید کمکم کنید😞

سلام صبح بخیر. کسی تعبیر شو میدونه؟ 

خواب دیدم یه نور سیاه تو خونم میچرخه و همسرمم دیدش و دوتایی خیلی ترسیدیم. بعد چراغا خاموش روشن میشد. من داد زدم چی میخوای ازم بعدم یه کاغذ برداشتم روش بسم الله الرحمن رحیم نوشتم و پایینش زدم چی میخوای؟ بعد اون کاغذ بین زمین و اسمون معلق بود. بعدم خودکار رو برداشت و روی دیوارهای خونه رو کرد خط خطی کردن. اول نوشت اسمش ابو محمد هست و بعدم جای زندگیش رو نوشت که اصلا یادم نیست. بعدم نوشت اذیت میشم توی خونه داد میزنید یا قهر میکنید یا جدا از هم میخوابید.(منو همسرم) و خیلی چیزا ازم میدونست و تند تند مینوشت روی دیوارها بعدشم تاریخ تولد منو گفت و گفت همزادتم و همیشه کنارتم بعدم گفت نفر چهارم توی راهه و پسر و باید اسمش رو بذاری امیر محمد. بچه ها بعدم یه دست خورد به کمرم و اذان صبح پاشدم. به قران تا الان تو شوک بودم. تعبیرش چیه کسی میدونه؟؟؟ بچه ها خیلی ترسیدم به خدا. هیچ وقت اینجور خوابی ندیده بودم😞

لایک نکن دیگه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حتما باید بری پیش یه عارف یا کسی که موکل داره حتما حتما اسی 

این موکلته از تولدت باهات بوده تا الان باید دفع بشه منم داشتم چهارتا....

کاربر سال 95 کاش اندوه آدمی به عمرِ گلها بود :)                   نگاه ناگهانِ تو به چشم من همین که خورد، تمامِ من خلاصه شد درون چشم های تو🥀  گمان نمی کنم شود دوباره با خود آشنا، دچار گشته هر که بر جنونِ چشم های تو...  ببر مرا به عالمت... به عالم جنونِ خود🌙 بیا بیا ببر مرا دلم از اینجا زده است🌑 به موج ها بگو کمی یواش تر بهم زنند   حوالی تو یک نفر دلی به دریا زده است 🌊🌊عطر تو را نفس زدم درون سینه آنقدر....که آه هم می کشم بوی تو پخش می شود....
2706