2737
2734
عنوان

بعد از پنج سال زندگی مشترک.....

318 بازدید | 15 پست

کارت حقوق شوهرمو گرفتم دست خودم. بخاطر تمام زحمتهایی که تو خانه داری و بچه داری دارم انجام میدم حق خودم میدونم که کل حقوقش دست خودم باشه و بیشترش برا خودم خرج بشه. . .شاید یه مقدار کمی فقط برای کرایه ماشین که بره سرکار بهش بدم...بقیه ۱۰ میلیون برا خودمه. پس چطور بعضی زنای شاغل کارت حقوقشون میدن دست شوهرشون؟؟ خدایی هنگ کردم تو کتم نمیره ... اینکه اختیار کارت حقوقت دست خودت باشه و خونه ماشین و طلا به نام خودت بخری خیلی لذت داره که. مخصوصا که حقوق خودته و بی منت شوهره.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان مادر من شاغل. یه هزاری حتی به بچش نمیده چه برسه به شوهرش.(جدا شده قدیما از پدرم).. میگه خودشون برن کار کنن .. مادرم ماشین زیر پاشه و حسابی واسه خودش خرج میکنه و کیف میکنه ... یه آدم قوی و با عرضه که شوهر و بچشم ازش حساب می‌برن .. خودش میگه اگه شوهرم منو طلاق بده و ولم کنه حتی یک روزم غصه نمی‌خورم چون هیچ نیازی بهش ندارم محتاج نیستم. خودم حقوق دارم آقای خودمم   بعد بعضی زنا رو می بینی کل زندگیشونو میدن دست شوهر و مادرشوهر تا اونا بخورن یه آبم روش

بنظرم بیشتر از اینکه این ماجرا زرنگی تو باشه شعور شوهرته

و اینکه این هم در نوع خودش مخربه..باید هردوتون برابر باشید تو زندگی..نه تو بخوای دستتو جلو اون دراز کنی نه اون جلو تو

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
ان شاء الله آینده ای رو که جلو چشامه هر روز داره از بی مسئولیتی شوهرت گله میکنه تو آینده تو نباشه... ...

کی افتخار میکرد؟؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟؟ یعنی الان شوهرم بی مسولیته؟

2738

عزیزم این چیز ها مهم نیست مهم اینه که همسر ادم قدردان زحماتت باشه من خیلی ها رو میشناسم که همه چیز به نام خودشونه و پول تو دستشونه ولی تشنه محبت از همسرشونن و اینکه عزیزم بهتره اینجور چیز ها رو تو فضای مجازی نزاری چون که ممکنه خیلی ها رو تحت تاثیر قرار بدی و اون خانم با همسرش بحثش بشه و زندگیشون تلخ بشه 

موفق باشی بانو

به امید روزی که همه ی زنان چشم به انتظار مادر بشن
بنظرم بیشتر از اینکه این ماجرا زرنگی تو باشه شعور شوهرته و اینکه این هم در نوع خودش مخربه..باید هرد ...

اخه خیلی مادرش و داداشاش تیغش میزد. گفت دست تو باشه شاید خجالت بکشن ازم پول بگیرن. حتی گفت وام سنگین بنویس قسط بدیم...یعنی خودم این پیشنهاد رو دادم اونم قبول کرد  

الان مادر من شاغل. یه هزاری حتی به بچش نمیده چه برسه به شوهرش.(جدا شده قدیما از پدرم).. میگه خودشون ...

قصد توهین ندارم ولی مگه ادم برای پول ازدواج میکنه که مادر شما اینجور میگه مهم عشق و محبتیه که جریان داره نه پول بنظرم افراد شاغلی که ذهنشون مادی گراست بهتره ازدواج نکنند 

به امید روزی که همه ی زنان چشم به انتظار مادر بشن
کی افتخار میکرد؟؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟؟ یعنی الان شوهرم بی مسولیته؟

یکی از اقوام یه زمانی عشق می‌کرد میگفت پولاشو گرفتم پول بخواد باید بیاد از من بگیره... میرفت طلا میخرید و...

الان بعد یه ده سالی به فکره طلاقه از بس که شوهرش بی‌مسئولیت شده خودش الان هم مرد زندگیه هم زن زندگی خرید بیرون با خودشه... بانک رفتن و چک کشیدن و چونه زدن با فروشنده با خودشه... حتی پیدا کردن کار برا شوهرم با خودشه... همچی افتاده گردن خودش... 

🥰😍
یکی از اقوام یه زمانی عشق می‌کرد میگفت پولاشو گرفتم پول بخواد باید بیاد از من بگیره... میرفت طلا میخ ...

بابامم همیشه بهم میگه احمق همه چی رو بعهده نگیر چون شوهرت بی مسولیت میشه و دیگه فقط تو باید بشی مرد خونه... اما بدمم نمیاد. دوس دارم کارای مردونه رو هم خودم بکنم... حالا آینده نظرم عوض بشه نمیدونم. میدونی شوهرم جوریه که پول دستش باشه سریع میده به داداش و مادرش دلسوزه و ساده. منم دوس ندارم پولامون خرج اونا بشن

2706