2737
2734
عنوان

یه سؤال درباره وضعیت نوزادم دارم

217 بازدید | 30 پست

بچه ام الان وارد4ماه شده.از وقتی دنیا اومد رفلاکس و دلدرد داشت.بعد از دوماه دل دردش کاملا خوب شد و شکمش به راحتی کار میکرد.اما از دوهفته پیش دوباره دل درداش شروع شد و بیشتر شبا هست.هی توخواب نق میزنه,گریه میکنه,بهونه میگیره تا صبح.دیگه خواب ندارم من.گرمیچر.نمیتونم بدم بخاطر رفلاکس حساسیت داره.فقط پدی لاکت میدم بهش.راه حلی دارین برام؟طب سنتی و طبیعی باشه بهتره

سلام هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

@meshkat_group1 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قطره دایمتیکون بده طفلکی رو گیاهیه زود دل درداش خوب میشه دیگه زور نمیزنه اب رو اتیشه 💝☺️

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼

بچه من وقتی گریه میکرد به شکم میخوابوندمش کمرشو ماساژ میدادم دل دردش بهتر میشد یه ذره اروم تر میشد

مامان نی نی خان❣ بگم کاربری اولم ترکید🤪کاربری دست خودمو مامانمه😂🤪  💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚برای ازدواج کردن دوست داشتن کافی نیست، تفاهم مهمه، فرهنگ مهمه، اخلاق مهمه، خانواده مهمه، هیچ وقت نگید دوسش دارم همین کافیه!کافی نیست...بعد از ازدواج می‌فهمید کافی نیست...دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚

بهش که شیر میدی یه ربع رو شونه نگهش دار شبا خوابیده بهش شیر نده بغلش کم اروع بگیر و یه ربع رو شونت بزار زیر سرشو بلند بزار شب تا صبح سعی کن بیش از یبار بهش شیر ندی با بغل و تکون ارومش کنی 

2738
عزیزم یه سوال داشتم  دختر من 25 روزشه فک میکنم رفلاکس داره چون بعد شیر خوردن یه مقداریشو بالامی ...

یه مقدار مهم نیست.بچه من زیاد میاره و بعدشم درد داره.یه دکتر بهش اس امپرازول داد که بچه ام رو نابود کرد و دکتر دیگه بردم.گفا اصلا بهش نده.فقط پدی لاکت میدم

2706