2726

مبلو سوزونده پتو سوزونده فرش سوزونده موکت سوزونده بالش سوزونده اومد پنجره رو باز کنه زد پرده رو سوزوند 

مامانم همش حرص میخوره دعوا میکنه 

بابام عینه خیالش نیس 

منم دیگه عصبی شدم کل خونه رو سوزونده دیگه

چیکار کنیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

@meshkat_group1 

2728
بی جنبس چقدر🤣هیچی یه اتاقو خالی کنید بزاریدش اون تو🤣چون نمیتونه ترک کنه

!

به این که طرز حرف زدنتون مودبانه نیست کاری ندارم

ولی از کجا تشخیص دادید که نمیتونن سیگار رو ترک کنن؟ 

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
! به این که طرز حرف زدنتون مودبانه نیست کاری ندارم ولی از کجا تشخیص دادید که نمیتونن سیگار رو ترک ...

اول اینکه از پشت گوشی نمیدونم چجوری تشخیص دادید مودبانه نیست و من فقط به شوخی گفتم اینارو منظوری نداشتم

بعدشم اینکه پدرم بود،اعتیادهای دیگرو با کمپ ممکنه بتونن ترک کنن ولی مادر من ۱۰ سال تلاش کرد بابام سیگار نکشه ولی بعد مدتی برمیگرده

این زندگی خودته، به روش خودت زندگی کن😉
اول اینکه از پشت گوشی نمیدونم چجوری تشخیص دادید مودبانه نیست و من فقط به شوخی گفتم اینارو منظوری ندا ...

تشخیصش مشکل نیست ، بین شوخی و توهین یه مرز هایی هست

این تاپیک هم اصلا موقعیتش جوری نیست که مناسب شوخی باشه

پدرتون خودشون هم میخوان که واقعا ترک کنن؟ طولانی ترین مدتی که سیگار نکشیدن چقدر بوده؟ 

یک سری دورهمی ها هست که میگن با صحبت و این چیزا روی ذهن افراد کار میکنن که  سیگار و مواد مخدر  رو ترک کنن

چون این وابستگی ها به سیگار و ... ذهنی هستن

پدرتون جور جایی رو امتحان کردن؟

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
تشخیصش مشکل نیست ، بین شوخی و توهین یه مرز هایی هست این تاپیک هم اصلا موقعیتش جوری نیست که مناسب شو ...

باشه عزیزم حالا شما چرا انقدر داری ادای اینایی که خیلی میدونن و در میاری؟من به شوخی گفتم به خاطر اینکه گفتن همه جارو میسوزونه به خنده گفتم بی جنبست و ادامه حرفم این بود که اگر بهش اعتیاد داره نمیتونه ترک کنه، استارترم اگر متوجه لحن کامنت من نشده ناراحتیشو میگه و من فوقش معذرت خواهی میکنم این چیزی نیست که شما بخوای گندش کنی

این زندگی خودته، به روش خودت زندگی کن😉
2706