2733
2734
عنوان

طریقه خواندن نماز جعفر طیار برای ازدواج به صورت صحیح+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7733 بازدید | 43 پست
این دعای بزرگ ن  چیزی ک تو مفاتیح هست درسته دیگه دقیقا عین مفاتیح خوندم

نه حتما حتما باید این دعای بزرگ رو بخونید اون قسمت زرد رنگ هم تو مفاتیح نیست مفاتیح کامل نیست منم قبلا اشتباه میخوندم الان تازه فهمیدم این درست هستش.حتما آخرش باید دعای زادالمعاد مجلسی رو بخونید وبعد از دعا بری سجده وسعی کنی حتی شده یه قطره گریه کنی وحالت بخوای.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد چن روز ب خواستت رسیدی

من ازدواج نکردم قبلا اونطور که تو مفاتیح نوشته بود میخوندم ولی خواستگار زیاد داشتم الان تازه فهمیدم که درستش اینه ولی روز ۳۷ حتما خواستگار میومد وهر کس که میگه خوندم وحاجت نگرفتم مثل مفاتیح خونده که کامل نیست.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
2731

[QUOTE=223010453]عزیزم این یکم تاره من از کجا این دعارو پیدا کنم واضحش رو بخونم  و بالایی هم تار بود 

عزیزم این یکم تاره من از کجا این دعارو پیدا کنم واضحش رو بخونم  و بالایی هم تار بود 🤦‍♀️

فقط تو عکس ها یه قسمت زرد رنگ هست اونم حتما باید بگید یادتون نره .

2738
عزیزم اینجا تو رکعت دوم نماز و آخرین سجده ب جای تسبیحات اربعه این دعا رو میخونیم؟ یا تسبیحات رو میگ ...

تسبیحات رو میگید بعد دعا رو میخونید.

فقط قسمت زرد رنگو بخونیم بقیه رو ن؟🤦‍♀️

نه همشو باید بخونید اون قسمت زرد رنگ تو مفاتیح نیست به خاطر اون تاکید کردم.

این دعا مهمه؟باید بخونیم؟ اخه معلوم‌نیس تاره🤦‍♀️ ببخشید این همه سوال میکنما شرمنده🌺🌺🌺

بله در پایان نماز باید حتما حتما دعای زاد المعاد رو بخونید .اشکال نداره هر جا سوال داشتید بپرسید.

باشه عزیزم دعای بعدی هم‌گذاشتی ک فک‌کنم یه صفحه اس باید همشو بخونم؟

بله همه باید خونده بشه

2706