2726

این روش کامل ترین روش برای خواندن نماز جعفر طیار هست که بعضی دعاهایی که باید تو این نماز خونده بشه تو مفاتیح نیست انشاالله بخونید وحاجت روا بشید

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

التماس دعا

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه به نیت ازدواج با شخص خاص خوند؟

من خوندم اون شخص هم اومد ولی خودم پشیمون شدم جواب رد دادم.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
من خوندم اون شخص هم اومد ولی خودم پشیمون شدم جواب رد دادم.

عزیزم ببخشید من خوب متوجه نشدم این عکسا رو نوشته دو نماز دو رکعتی منظورش چیه یعنی دو تا مثل نماز صبح میخونیم یا مثل نماز ظهر چهار رکعتو وابسته 

عزیزم ببخشید من خوب متوجه نشدم این عکسا رو نوشته دو نماز دو رکعتی منظورش چیه یعنی دو تا مثل نماز صبح ...

دو تا نماز دورکعتی مثل نماز صبح.

2706