2733
2734
عنوان

کیا روانشناسی بالینی خوندن؟

931 بازدید | 5 پست

میشه حاضری بزنید فردا بیام سوالمو ازتون بپرسم. ممنون. 

الان باید برم سراغ بچم. ممنون میشم کمکم کنید. 

راجع به این رشته و 

بازار کارش و درساش و

معایب و مزایای این رشته میخوام بدونم . از ارشد تا دکتری.

مطب زدن راحته؟ (مطب درسته یا دفتر)

دقییییقا چکاره میشید بعد از تحصیل؟ یعنی وارد چه شغلی میشه شد با این رشته؟

و سوالاتی از این دست.

😊😊😊ممنون میشم حاضری بزنید یا دوستانی که میشناسید رو برام تگ کنید یا اسمشونو بگید تا خودم پیداشون کنم. 😊😊😊

ممنوم مهربونا.

وزارت بهداشت یا علوم؟؟وزارت بهداشت واحد هاش بیشترش عملیه و ب خاطر ظرفیت خیلی کمش پذیرشش واقعااا پایینه!!ولی بعدا با پزشک ها همکار میشن و به عنوان رزیدنت و دکتر فعالیت میکنن!!همه درساشونم زیست شناسیه و اگه رشتت نجربی باشه راحت تر میتونی درسشو بخونی وزارت علوم هم بیشتر نظریه .. و اکثرا باید کتاب بخونینو عملیش کمه!!شرایط شغلیشون خوبه چون درکل روانشناس بالینی در کشور کمه!مطب میزنن و‌مشغول ب کار میشن

انشالله تا عید به وزن۶۰ کیلو خواهم رسید😍😍وزن الان:۶۹وزن هدف:۶۰ قد:۱۶۹
وزارت بهداشت یا علوم؟؟وزارت بهداشت واحد هاش بیشترش عملیه و ب خاطر ظرفیت خیلی کمش پذیرشش واقعااا پایی ...

سلام عزیزم. خسته نباشی. ممنونم. خیلی کمکم کردی . راستش من رشتم انسانیه و لیسانس علوم تربیتی دارم. ارشد میخام برم بالینی فقط دانشگاه اصفهان میگیره و ۴نفر. میخوام دقیقا بدونم۱. من ارشد بالینی رو بگیرم ، دکتراش هم حتما بالینی وجود داره که من ادامه بدم یا نه؟وبعد ایا میتونم مطب بزنم؟

☘☘☘ ۲.دقیقاااااا کار روانشناس بالینی چیه؟یعنی دکترا رو بگیری چکاره میشی و محیط کارت کجاست؟☘☘☘

۳.روانشناسی عمومی رو ادامه بدم تا دکتری شغلم دقیقا چی میشه؟ مطب میتونیم بزنیم؟ یا دفتر؟

۴. اگه بالینی بخونم و شغلش رو دوس نداشته باشم میتونم شغل های روانشناسی عمومی رو انجام بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. خسته نباشی. ممنونم. خیلی کمکم کردی . راستش من رشتم انسانیه و لیسانس علوم تربیتی دارم. ار ...

عزیزم متاسفانه چون لیسانست غیر مرتبطه نمیتونی بالینی بخونی ولی میشه روانشناسی عمومی بخونی

2731
وزارت بهداشت یا علوم؟؟وزارت بهداشت واحد هاش بیشترش عملیه و ب خاطر ظرفیت خیلی کمش پذیرشش واقعااا پایی ...

بااینیا کلا بیکار نمیمونن اوناییکه وزارت بهداشتن ب عنوان پزشک کار میکنن و از جایگاه خیلی خوبی برخوردارنو درآمدشون باپزشک  فرقی نمیکنه!ارتش هم هرسال از روانشناس های بالینی جذب به کار میکنه و از همون اول به عنوان یه پزشک رسمی درارتش کار میکنن! 

عزیزم متاسفانه چون لیسانست غیر مرتبطه نمیتونی بالینی بخونی ولی میشه روانشناسی عمومی بخونی

ممنونم گلم. مگه نمیگن دو مقطع پشت سرهم باید خونده بشه تا بتونی مطب بزنی؟ من قصدم تا دکتری است . یعنی تا دکتری دارم برنامه ریزی میکنم برای رسیدن به هدفم ولی میخواستم مطمئن بشم که صحت داشته باشه . بعد از دکتری میتونم دیگه درسته؟ یا کلا چون از رشته انسانی ادامه میدم نمیشه؟

نمیدونی فرق ما که از انسانی این رشته رو میخونیم با اونایی که از تجربی میان چی میشه؟