2726
عنوان

پریودم ولی خونریزی ندارم 😐😐

228 بازدید | 7 پست

بچه ها ۲۳ زمان پریودم بوده ولی کلا ۷ روز جلو تر پریود میشم الان دوروزه که دلدرد شدید دارم ولی یه لکه خون میاد دوباره قطع میشه تا چند ساعت دوباره یه لکه ی کوچیک میاد به نظرتون چیکار کنم دارم میمیرم

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

زعفرون بخور

تا حالا پروانه ای رو دیدی که از اول  پروانه بوده باشه؟ میدونی چه شب هایی رو تنهایی توی پیله‌ی تنگ و تاریک سپری کرده؟میدونی تا مرحله‌ی بالغ شدن چه خطراتی رو از سر گذرونده؟ میشد که نتونه دووم بیاره خسته بشه ...اونوقت دیگه پروانه نمیشد... هیچ وقت بالهای رنگارنگ روی بدنش نقش نمی‌بست و بالا سر هیچ برکه ای پر‌نمی‌زد...اگه هنوز داری توی پیله دست و پا می زنی بدون که تهش پروانه شدنه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زعفرون درستش میکنه اصلا سابقه نداشتم 

من هر وقت خونریزیم اینطوری میشه یا وقتشه و نمیشم زعفرون میخورم ولی یه دکتر زنان هم برو حتما

تا حالا پروانه ای رو دیدی که از اول  پروانه بوده باشه؟ میدونی چه شب هایی رو تنهایی توی پیله‌ی تنگ و تاریک سپری کرده؟میدونی تا مرحله‌ی بالغ شدن چه خطراتی رو از سر گذرونده؟ میشد که نتونه دووم بیاره خسته بشه ...اونوقت دیگه پروانه نمیشد... هیچ وقت بالهای رنگارنگ روی بدنش نقش نمی‌بست و بالا سر هیچ برکه ای پر‌نمی‌زد...اگه هنوز داری توی پیله دست و پا می زنی بدون که تهش پروانه شدنه....
هر چه سریع تر برو پیش متخصص زنان.به توصیه های طب سنتی هم توجه نکن

همیشه جلو میندازم دکتر میگه طبیعیه ولی سابقه نداشتم اینجوری بشم

من هر وقت خونریزیم اینطوری میشه یا وقتشه و نمیشم زعفرون میخورم ولی یه دکتر زنان هم برو حتما

ممنون عزیزم