2733
2734
عنوان

میخوام نمازخون بشم💖کمکم کنید دعاتون میکنم💖

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 89 پست
چرا نمیای باهم شروع کنیم زندگیمونو خوشگلتر کنیم رفیق😊

من شوهرم و خانوادش فوق مذهرین بعد ۲ سال تلاش میکنه نتونسم کلا چون خانواده خودمم زیاد سخت نمی‌گرفتند این مسائل برام ....مهم نبوده و تلاش نکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیتونم بخونم واقعا حوصلم نمیکشه تا الان نخوندم ینی سختمه😔

از امشب شروع کن یاعلی بگو پاشو شیطونو لعنت کن هیچم سخت نیست بعدها خودت عذاب وجدان میگیری چرا نخوندی وزودتر شروع نکردی

2728
خو چیکار کنم تا حالا نخوندم عادت نکردم

فقط کافیه لذتش رو بچشید که دیگه ول نکنید 

آنکس که بداند و بخواهد که بداند/خود را به بلندای سعادت برساند/آنکس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آنکس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند /آنکس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند!
2738
کتاب چگونه نماز خوب بخوانیم اقای پناهیان میگن خیلی خوبه  مارم دعا کن عزیزم

عا چه عالی😍ممنون ازشما

محتاجیم به دعاخانومی

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
میدونم همه میگن هیعععع😑😔

عزیزم از خدا بخواید  کمکتون کنه 

درباره پاداشش یا حتی کیفر نماز نخوندن مطالعه کنید 

آنکس که بداند و بخواهد که بداند/خود را به بلندای سعادت برساند/آنکس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آنکس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند /آنکس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند!
کتاب نماز استاد پناهیان رو بخون یا اینکه صوتاشونو گوش بده. موفق باشی😊

مرسی ازشما عزیزم حتما تهیه‌ش میکنم😍

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
عا چه عالی😍ممنون ازشما محتاجیم به دعاخانومی

💚💚

خو چیکار کنم تا حالا نخوندم عادت نکردم

اگر یک درصد به معاد اعتقاد داری بخون شاید فردا دیر باشه 17 رکعت نماز در 17 دقیقه الی نیم ساعت در شبانه روز آیا ما برای همه کار وقت بگذاریم اما برای سخن گفتن با خالق هیچ وقتی نگذاریم آیا بی انصافی نیست؟ 

یه برگه بزار سه نوبت نماز رو بنویس توش کنارشم چند تا جمله انگیزشی و درباره خدا بعد هر وقت نمازتو خون ...

واااای که چقدر عالی😍مرسی ازشما💝اجرتون باخدا💝

2706