2703
2553

سه ساله نمازمو ول کردم.هروقت میخوندم واقعا حس میکردم نور تو زندگیمه و آرامش داشتم.واقعا هم آدامش داشتم.اعصاب خوردیم،مشکلاتم،افسردگیم خیلی کم حتی درحد صفربود.خداروشکر که فهمیدم چقدر بهش محتاجم.چیزی که خیلی انکارش میکردمو باخودم میجنگیدم تاقبولش نکنم.

خانوما!اگه راهکاری چیزی دارید بهم بگید دعاتون میکنم.دیگه یه بنده رو از تارک الصلاتی نجات دادن معلومه چه ثوابی داره💖اجرتون باخدا💖بفرمایید

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کتاب چگونه نماز خوب بخوانیم اقای پناهیان میگن خیلی خوبه 

مارم دعا کن عزیزم

آنکس که بداند و بخواهد که بداند/خود را به بلندای سعادت برساند/آنکس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آنکس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند /آنکس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند!
من نمیتونم بخونم واقعا حوصلم نمیکشه تا الان نخوندم ینی سختمه😔

چرا نمیای باهم شروع کنیم زندگیمونو خوشگلتر کنیم رفیق😊

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

کتاب نماز استاد پناهیان رو بخون یا اینکه صوتاشونو گوش بده.

موفق باشی😊

گر نگهدار من آن است که من می دانم                                  شیشه را در بغل سنگ نگهـ می دارد 💛
2714

یه برگه بزار سه نوبت نماز رو بنویس توش کنارشم چند تا جمله انگیزشی و درباره خدا بعد هر وقت نمازتو خوندی تیک بزن و یه هفته که شد برا خودت یه جایزه بخر یه چیز کوچیک اگرم نخوندی خودتو جریمه کن یه سوره بزرگ از قران بخونی یا مثلا سه تا نماز

راستشو بخوای منم بعد از چند سال الان یک ماهه دارم میخونم 

از خود خدا کمک خواستم که همت کنم 

توم میتونی کافیه شروع کنی دیگه میفتی رو دور و آرامشش به دلت میشینه 

من واسه اینکه تنبلی نکنم تو هر فرصتی وضومو میگیرم که اذان گفت آماده باشم تنبلیم نشه 

چقدر خوب که میدونی چقدر حس خوبی داره ویه حس سبکی وارامش خاطر خاسی به ادم میده به امید خدا شروع کن به خوندنش خدا خودش درای رحمتشو برات باز میکنه خودتم خوب متوجهش میشی خدا پشت وپناهت😊

همین که اراده کردی عالیه برای نماز صبح گوشیتو کوک کن‌ همیشه قبل از اذان وضو بگیر تا موقعی ک اذان گفت ...

مرسی ازشما دوست خوبم

این که قبل اذان وضو بگیرم ایرادی نداره؟

چقدر خوب که میدونی چقدر حس خوبی داره ویه حس سبکی وارامش خاطر خاسی به ادم میده به امید خدا شروع کن به ...

مرسی ازت مهربون💖

بله واقعا جای خالیش توزندگیم حس میشه

توکل بخدا

2706