2204

سه ساله نمازمو ول کردم.هروقت میخوندم واقعا حس میکردم نور تو زندگیمه و آرامش داشتم.واقعا هم آدامش داشتم.اعصاب خوردیم،مشکلاتم،افسردگیم خیلی کم حتی درحد صفربود.خداروشکر که فهمیدم چقدر بهش محتاجم.چیزی که خیلی انکارش میکردمو باخودم میجنگیدم تاقبولش نکنم.

خانوما!اگه راهکاری چیزی دارید بهم بگید دعاتون میکنم.دیگه یه بنده رو از تارک الصلاتی نجات دادن معلومه چه ثوابی داره💖اجرتون باخدا💖بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کتاب نماز استاد پناهیان رو بخون یا اینکه صوتاشونو گوش بده.

موفق باشی😊

گر نگهدار من آن است که من می دانم                                  شیشه را در بغل سنگ نگهـ می دارد 💛

یه برگه بزار سه نوبت نماز رو بنویس توش کنارشم چند تا جمله انگیزشی و درباره خدا بعد هر وقت نمازتو خوندی تیک بزن و یه هفته که شد برا خودت یه جایزه بخر یه چیز کوچیک اگرم نخوندی خودتو جریمه کن یه سوره بزرگ از قران بخونی یا مثلا سه تا نماز

2050

راستشو بخوای منم بعد از چند سال الان یک ماهه دارم میخونم 

از خود خدا کمک خواستم که همت کنم 

توم میتونی کافیه شروع کنی دیگه میفتی رو دور و آرامشش به دلت میشینه 

من واسه اینکه تنبلی نکنم تو هر فرصتی وضومو میگیرم که اذان گفت آماده باشم تنبلیم نشه 

چقدر خوب که میدونی چقدر حس خوبی داره ویه حس سبکی وارامش خاطر خاسی به ادم میده به امید خدا شروع کن به خوندنش خدا خودش درای رحمتشو برات باز میکنه خودتم خوب متوجهش میشی خدا پشت وپناهت😊

چرا نمیای باهم شروع کنیم زندگیمونو خوشگلتر کنیم رفیق😊

من شوهرم و خانوادش فوق مذهرین بعد ۲ سال تلاش میکنه نتونسم کلا چون خانواده خودمم زیاد سخت نمی‌گرفتند این مسائل برام ....مهم نبوده و تلاش نکردم 

اگه منطق حالیت نیس و هر چی زبونت میگه و نه عقلت بیان میکنی ریپ نزن گناهه باهات حرفیدن
من نمیتونم بخونم واقعا حوصلم نمیکشه تا الان نخوندم ینی سختمه😔

از امشب شروع کن یاعلی بگو پاشو شیطونو لعنت کن هیچم سخت نیست بعدها خودت عذاب وجدان میگیری چرا نخوندی وزودتر شروع نکردی

اگر کسی درخیابان شکلاتی دست بچه تون داد سختت است ازش تشکر کنی؟ 

خو چیکار کنم تا حالا نخوندم عادت نکردم

اگه منطق حالیت نیس و هر چی زبونت میگه و نه عقلت بیان میکنی ریپ نزن گناهه باهات حرفیدن
2051