2410
2553
عنوان

چخبر نی نی سایتی ها😁😗

99 بازدید | 8 پست

از وقتی ک من ازدواج کردم کار هام سنگین شده دیر ب دیر میام سایت چه خبرا هس؟

جنجالی چیزی تاپیک های جنجالی چیزی نیص؟

حالتون چطوره چیکارا میکنید؟

دلتنگتان_هستم#  

😗❤

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
سلام هیچی خبر خاصی نیست فقط غم و غصه ها بیشتر شده

آخی ایشالا ک بر طرف بشه ب امید الله#  

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من حالم خوب نیس چونکه درسم افت کرده دعام کنید :(

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍
2720

هیچی سرم درد میکنه🤕

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
مرسی گلم  کلی شادی سهم دلت شه به امید خدا☺️

خاهش عزیزم 

همچنین خدا دلتونو همیشه شاد کنه❤😊

خبر که سلامتی... فدای شما 

یه سری ها باردار شدن یه سریا در حال اقدام... یه سریا طلاق گرفتن یه سریا در شرف طلاق..‌‌

حس ششم سایت هم هنوز کشف نشده متأسفانه 

دیگه اینکه... مادر شوهر خواهر شوهرا فعلا که ساکتن کسی اعتراض نداره 

بنده هم که چایی نباتم کاربری جدید سایت

چایی نباتم متخصص یاوه گویی 😐👌🏻☕
2714
خبر که سلامتی... فدای شما  یه سری ها باردار شدن یه سریا در حال اقدام... یه سریا طلاق گرفتن ...

ماشالا چ خوب از همه چیز با خبری😂

بند خوشبختم از آشنایی باشما منم یلدا هسم 😁💓