2726

سلام الان برات یه تاپیک می فرستم

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

سلام دوست من اگر ناراحتی چالش گره های کور  حاجات بی محبتی از همسر خانواده خیانت یا هرکسی ناراحتی دارید اگر در ثروت مالی چالش دارید شغل درامد جادو دارید افسرده هستید بیماری بچه دارشدن دوست دارید محبوب همه شید صورتتون زیبا شه  ب پیج سیده فاطمه روحانی برید در یوتیوب یا توییتر برید به نام خودشون هست صفحشون رایگان شما راهنمایی میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو سه نصف شب میخونم

والا برا  حاجت هام  همه چی میخونم نمیدونم  از کدوم حاجت روا شدم

چله  سوره حشر  چله نماز شب

ختم قران  

۱۴۰۰۰ صلوات برا ۱۴ معصوم .  ختم زیارت عاشورا هم داشتم که فعلا حاجت نگرفتم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6451174/کیا-از-نماز-شب-حاجت-محال-گرفتن?page=1

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم.