2410
2553
عنوان

شامپو فرش خوب معرفی کنید لطفا

2577 بازدید | 10 پست

مبلام رنگ روشنه به نظرم یه مقدار کدر شده رنگشون 

یه شامپو فرش یا شوینده خوب معرفی کنید بهم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

یعنی کسی اینجا شامپو فرش استفاده نمی کنه؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

عزیزم منم مبلام کرم هستش فوم لکه بر فرش و مبل راپیدو فقط عالیه اسپری کن رو لکه با یه پارچه چند ثانیه بعد پاک من عالیه 

اگه فوم گیرت نیومد سیف همه کاره هم عالیه روش عکس یه مبل رنگشم قرمزه من استفاده کردم از دوتاش خیلی خوبن بهتر شامپو فرش

لیلی آن عشق میشوم که مجنونش تو باشی🫂♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم منم مبلام کرم هستش فوم لکه بر فرش و مبل راپیدو فقط عالیه اسپری کن رو لکه با یه پارچه چند ثانیه ...

چه عااالی . ممنون که جواب دادی گلم 

از بین این راپیدو و سیف کدومش بهتر بود به نظرت ؟

و اینکه سیف هم به صورت اسپری هست ؟

😂شامپو،شامپوعع دیگه حالا اگه برای سر بود با یچی،برای فرش...برو مغازه یکی بخر دیگه

نه خب مهمه که تمیز کنه اساسی

چه عااالی . ممنون که جواب دادی گلم  از بین این راپیدو و سیف کدومش بهتر بود به نظرت ؟ و اینکه ...

هر دوتاش عالیه اول اولویتت راپیدو باشه چون مخصوص فرش و مبل و اگه گیرت نیومد با خیال راحت سیف تهیه کن

الان برات عکس میزارم 

اره دوتاش اسپری هست و بعد از چند ثانیه با یه دستمال یکم محکم بکش روش

لیلی آن عشق میشوم که مجنونش تو باشی🫂♥️
هر دوتاش عالیه اول اولویتت راپیدو باشه چون مخصوص فرش و مبل و اگه گیرت نیومد با خیال راحت سیف تهیه کن ...

مرسی عزیزم باشه حتما تهیه میکنم یکی از این دو تا رو 😍

2714

مرسی خاتون جان 😍

یه دنیا لطف کردی🌸❤️