2733
2734

خونه هاش قشنگ و تر و تمیرن

استارتر با اجازت یه سوالم من بپرسم

کسی مسکن ملی پرند براش دراومده؟ شرایطش چجوریه؟ چه متراژی گرفتین؟ چقدر پول پیش دادین؟ قسطاش چقدره

ممنون میشم جواب بده هر کس میدونه

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
خونه هاش قشنگ و تر و تمیرن استارتر با اجازت یه سوالم من بپرسم کسی مسکن ملی پرند براش دراومده؟ شرای ...

االان قیمت خونه هاش چنده ؟بدون مسکن ملی ؟

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

االان قیمت خونه هاش چنده ؟بدون مسکن ملی ؟

والا من خبر ندارم ولی چند نفر از فامیل اونجا ساکنن

خونه های قشنگیه

من خودم مسکن ملی ثبت نام کردم و میخواصتم ببینم اگر کسی ثبت نام کرده و دراومده بگه شرایطش چجوریه

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2728
والا من خبر ندارم ولی چند نفر از فامیل اونجا ساکنن خونه های قشنگیه من خودم مسکن ملی ثبت نام کردم و ...

راضین ؟یعنی دیواراش و اینا نازک نیست که همش صدا رد و بد بشه ؟

والا من خبر ندارم ولی چند نفر از فامیل اونجا ساکنن خونه های قشنگیه من خودم مسکن ملی ثبت نام کردم و ...

امکانات منطقش چطوره؟مثله باشگاه و فروشگاه و اینا؟

امکانات منطقش چطوره؟مثله باشگاه و فروشگاه و اینا؟

میگم من خودم ساکن نیستم ولی اونایی که ساکنن تقرسبا راضین

اگر نزدیک شهر باشبن همه چیز هست، معمولا تو شهرک هاشونم پیدا میشه اینایی که میخواین 

اگر ماشین دارین براتون راحت تر میشه زندگی اونجا