2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دانشگاه مگه جای درس خوندن نبود

رابطه در چه حده نسیت به اون باید حرص دراری دیگ

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

با پسرای دیگه بگو بخند کن😏

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشید 🫤خوشگل و بانمکم با پوست سبزه 😎عاشق شوهرمو پسرمم😘و همچنین بابامو مامانمو داداشم همه زندگیمن❤️رمان دوس دارمو خیلی زیاد میخونم اگه خاستی بگو بهت معرفی کنم👌دل خیلی مهربونی دارم وذره ای خباثت تو وجودم نیس از ته دل ناراحت شم از کسی دیگه محاله مث قبل شم باهاش😞خدارو خیلی قبول دارم خیلی حرف میزنم باهاش هرچی بخام بهم میده قربونش برم 😘❤️اصلا نمیدونم چجور شخصیتی دارم یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلیلشم نمیدونم😅فکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️
2714
2706