2737
2734

خدا خیرتون بده

اگه راه و درمانی بلدید بگید

شنیدم زالو درمانی خوبه ولی من کم خونی دارم

دود عنبر نسا هم خوبه ولی من حساسیت دارم 

چیکار کنم پس ؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

عزیزم کم خونی خودش باعث سردرد میشه. 

برو پیش متخصص خون تا درمان بشی

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم کم خونی خودش باعث سردرد میشه.  برو پیش متخصص خون تا درمان بشی

یعنی دکتر معمولی فایده نداره ؟ برم ازمایش خون؟

حتما برم متخصص خون ؟

2731

هیچی فقط ی دکتر خیلییی خوب پیدا کن برو پیشش

داداش من میگرن داشت یعنی یجوری سردرد می‌گرفت وحشتناک گریه میکرد سرشو میزد تو دیوار از درد یعنی اینطوری درد میکرد ، بعد یکم پرس و جو ی دکتر پیدا کرد رفت پیشش خوب شد ، بعد سه سال  دوباره ی بار ی سردرد خفیف گرفت ولی زود خوب شد خیلی دکتر خوبی بود

یعنی دکتر معمولی فایده نداره ؟ برم ازمایش خون؟ حتما برم متخصص خون ؟

اگه پیش متخصص خون بری خیلی بهتره

شاید نیاز ب تزریق خون داشته باشی 

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
هیچی فقط ی دکتر خیلییی خوب پیدا کن برو پیشش داداش من میگرن داشت یعنی یجوری سردرد می‌گرفت وحشتناک گر ...

متخصص مغز و اعصاب رفتم فایده نکرده

شما کدوم شهرید ؟

2738

من قبلا چند سال سردردهای شدید داشتم هر چی دکتر و دارو میخوردم خوب نمیشدم هر دکتری ی چیز چرت و پرت میگفت و وازمایش مینوشت و دارو میداد اما فایده نداشت. 

تا اینکه رفتم پیش ی دکتر با ازمایش معلوم شد ک انزیم کبدیم خیلی بالاست ،فقط ی قرص واسم نوشت در عرض ۲ ماه کاملا درمان شد، الان از اون موقع تابحال حتی یک ثانیه هم سردرد نگرفتم

من قبلا چند سال سردردهای شدید داشتم هر چی دکتر و دارو میخوردم خوب نمیشدم هر دکتری ی چیز چرت و پرت می ...

عزیزم دکترت متخصص چی بود؟؟؟

عزیزم دکترت متخصص چی بود؟؟؟

عزیزم من چالوس پیش دکتر فرزین کیهانی رفتم 

همش دعاش میکنم چون هر دقیقه سردرد شدید داشتم و همیشه از این سردرد میخوابیدم 

2706