2703
2553

خدا خیرتون بده

اگه راه و درمانی بلدید بگید

شنیدم زالو درمانی خوبه ولی من کم خونی دارم

دود عنبر نسا هم خوبه ولی من حساسیت دارم 

چیکار کنم پس ؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

عزیزم کم خونی خودش باعث سردرد میشه. 

برو پیش متخصص خون تا درمان بشی

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کم خونی خودش باعث سردرد میشه.  برو پیش متخصص خون تا درمان بشی

یعنی دکتر معمولی فایده نداره ؟ برم ازمایش خون؟

حتما برم متخصص خون ؟

2720

هیچی فقط ی دکتر خیلییی خوب پیدا کن برو پیشش

داداش من میگرن داشت یعنی یجوری سردرد می‌گرفت وحشتناک گریه میکرد سرشو میزد تو دیوار از درد یعنی اینطوری درد میکرد ، بعد یکم پرس و جو ی دکتر پیدا کرد رفت پیشش خوب شد ، بعد سه سال  دوباره ی بار ی سردرد خفیف گرفت ولی زود خوب شد خیلی دکتر خوبی بود

یعنی دکتر معمولی فایده نداره ؟ برم ازمایش خون؟ حتما برم متخصص خون ؟

اگه پیش متخصص خون بری خیلی بهتره

شاید نیاز ب تزریق خون داشته باشی 

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
هیچی فقط ی دکتر خیلییی خوب پیدا کن برو پیشش داداش من میگرن داشت یعنی یجوری سردرد می‌گرفت وحشتناک گر ...

متخصص مغز و اعصاب رفتم فایده نکرده

شما کدوم شهرید ؟

2714

من قبلا چند سال سردردهای شدید داشتم هر چی دکتر و دارو میخوردم خوب نمیشدم هر دکتری ی چیز چرت و پرت میگفت و وازمایش مینوشت و دارو میداد اما فایده نداشت. 

تا اینکه رفتم پیش ی دکتر با ازمایش معلوم شد ک انزیم کبدیم خیلی بالاست ،فقط ی قرص واسم نوشت در عرض ۲ ماه کاملا درمان شد، الان از اون موقع تابحال حتی یک ثانیه هم سردرد نگرفتم

من قبلا چند سال سردردهای شدید داشتم هر چی دکتر و دارو میخوردم خوب نمیشدم هر دکتری ی چیز چرت و پرت می ...

عزیزم دکترت متخصص چی بود؟؟؟

عزیزم دکترت متخصص چی بود؟؟؟

عزیزم من چالوس پیش دکتر فرزین کیهانی رفتم 

همش دعاش میکنم چون هر دقیقه سردرد شدید داشتم و همیشه از این سردرد میخوابیدم 

2706