2726

بچه ها یه فیلم خونآشامی دیدم جدیدن کاااااملا متفاوت از هرچی فیلم خونآشامیه😍😍😍ژانر ترسناک و طنز

اسمش:آنچه در سایه ها انجام میدهیم

محصول ۲۰۱۴

منتها یه سریالم باهمین اسم داریم که همون کارگردانو نویسنده هم درستش کردن ولی سینماییه خوبه نه سریاله

پس خواستین ببینین بزنین سینمایی حتما

وایی که چقد دوسش دالم😍ریختم رو فلش چندباردیگه هم ببینم😍

البته هرکس سلیقه‌ای داره.نیاد بگید بدبوده و فلان بوده😑تریلرشو ببینید اگه دوست داشتید نگاش کنید

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

فکرکنم باحال باشه حس میکنم خوشم میاد

سپاس عزیزم

باافتخارفمینیست وحامی حقوق زنان♀️                   We should all be feminist                             #زنان-ناموس-کسی-نیستند  ؛به یادتمام زنان وکودکانی که به نام ناموس وغیرت کشته شدند.🔰                معنی کلمه غیرت توی فرهنگ لغت؛تعصب، حمیت، حسد، رشک، رگ، صفت، مردانگی، مروت، ناموس پرستی🔰معنی کلمه ناموس توی فرهنگ لغت: عیال،مستوره ،عرض،بانگ، اشتهار ،حیله،مکر،تزویر،همسر 🔰مفهوم این دوکلمه چیزی جز یک حس مالکیت تعصبی روی زن ها نیست.🔰باعقل سلیم جوردرنمیاد که یک انسان مالک یک انسان دیگه باشه مگه اینکه رابطشون ارباب-بردگی باشه پس ... زنان،ناموس کسی نیستنددددد.🔰ازرفتارهای مالک گونه شریک عاطفیتون (اینوبپوش ،اونونپوش،موهاتوجمع کن،بااون حرف نزن، پاتوازخونه بیرون نزار، بلند نخند،تتونزن و...) خوشحال نشید این نشون دهنده علاقه نیست فقط نشون دهنده اینه که اون شخص خودش رو محق میدونه حتی برای کوچک ترین ابعادزندگی شماهم تصمیم بگیره برای  پوشش ، روابط،جسم،جان،اعتقادات و... دقیقامثل کاری که اربابان در دوران برده داری توی اروپا نسبت به برده هاشون انجام میدادن.🔰ایدی چنتاپیج فمینیستی رو میذارم حتمابریدبهشون سر بزنیدبهتون کمک میکنه قدرت پیداکنیدوبتونیدازحق خودتون دفاع کنیدودرمقابل تبعیض وبی عدالتی بایستید ♀️feminism.org2♀️women.and.feminism♀️feminism.everyday♀️fatiii-n82♀️hamsarii ♀️teenagers.feminism♀️ توی پیداکردن هرکدوم ازاین صفحات(پیج ها)مشکل داشتید بهم بگیدکمکتون کنم.🔰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرکنم باحال باشه حس میکنم خوشم میاد سپاس عزیزم

امیدوارم خوشت بیاد خوشگلم💖😊

خواهش میکنم گلم🌹

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
2728
سریال خون آشامی فقط TVD

عه ندیدم🤔

کلا زیاد فیلم نمیبینم

زیادکه نه اصلا

اگه ببینم سینمایی میبینم سروتهش یه ساعته هم بیاد😁

به هرحال مرسی💖بعدکنکور میرم سراغش😍

چه تیزر بامزه ای داشت فانتزیه ممنون

خواهش میکنم خوشگلم🌹💖😍

اینی که گفتم سریاله،TVD مخفف اسمش هست.اسم کاملش The vampire diaries هست.۸ فصله، هر فصل ۲۲ قسمت.البته هرچی به فصلای آخر نزدیک میشیم تعداد اپیزودا کمتر میشه.اسپین آفش سریال The originals هست.اسپین آف اورجینالز،سریال Legacies هست که الان در حال ساخت و پخشه.نبینی از کفت رفته،محححشره 

"Save your tears for another day"
اینی که گفتم سریاله،TVD مخفف اسمش هست.اسم کاملش The vampire diaries هست.۸ فصله، هر فصل ۲۲ قسمت.البته ...

وایی چه خوب😍مرسی عزیزدلم😍💖