2703
2553
عنوان

به خریداران دیوار اعتماد نکنید

157 بازدید | 18 پست

بارها سر منو شیره مالیدن طرف مثلا میاد زنگ میزنه یا پیام میده میگه فردا میام ازت میگیرم برا من نگهش دار، بعد منم بهش اعتماد میکنم مشتری های بعدی رو رد میکنم طرف دیگه میره ازش خبری نمیشه منم دستم میمونه تو پوست گردو

هر بار هم هی میگم دیگه این کارو نمیکنم ولی دوباره انجامش میدم😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣✋✋✋✋

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب رد نکن تو آب نمک نگه دار

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2720

باید بگی اگه میخوای الان بیا وگرنه بایکی دیگه بعد از ظهر قراردارم اون دودل بود اگه شما خیلی طالبش هستی الان بیا

👈نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه  لمس کن لینکه👉هرکس اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه/صفحات پرکاربرد:🤰میدونیدبعدزایمان چکارکنید؟38*روش بارداری اسلامی،علل سقط وناباروری78،79مصلحهاوطبع غذا14،10،12مزاج شناسی 39_جوش وپوست=17،32،51،55،57_🚼پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_😋تغذیه کودک19،47،61،46،15،7،8،9،10،12، 6_🤰بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_رشدجنین98_🤢ویار23،74_🔴درمان قاعدگی دردناک وشدید95، 86،37،35،58،30_🔴خونسازها104_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_🤱ازشیرگرفتن74،36_🤒تب46،1،61،106_تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیک60_قرص اورژانسی62_🤪جویدن ناخن60_👣ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47،19_محاسبه بارداری53_👁️👁️سیاهی وگودی زیرچشم53،57، 48_👶زردی19،28_👄ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_😖یبوست نوزاد47_💩 یبوست9،40،33،29،47_💩اسهال29،47،7،14 19_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی پسر زایی10،16_اگزما75_🍬دیابت،قندبارداری 74و75_🤧آلرژی وآسم90_🤒تب دندون90_رژیم چاقی101_😷سرماخوردگی،کروناوٱمیکرون،13،6، 19،21،105,106،100_سرفه 95🗣️توروبیکابانام"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم،قابلیت جستجوداره،میتونیدمطلبی که میخوان راحت بخونید😉آیدی کانال روبیکام👇https://rubika.ir/manmamnam🎌☯️ورودبه تاپیک فنگشویی وقانون جذبم☯️

من خودم خریدار دیوار هستم تا به حال دوبار بموقع خریدم ،،از اون ور هم باید به فروشندگان هم خیلی اعتماد نکنیم البته منظورم شما نیستید اما باید خیلی احتیاط کرد 

قبر امام حسین علیه السلام دریست از درهای بهشت،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2714
بگو فلان ساعت قراره مشتری بیاد اگه زودتر رسید به اون میدم یا بگو بیعانه بریزین

آره بهترین روشش همینه👌

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی
باید بگی اگه میخوای الان بیا وگرنه بایکی دیگه بعد از ظهر قراردارم اون دودل بود اگه شما خیلی طالبش هس ...

به اون نفر اول اینو بگم یا نفر بعدیش؟

اگه نفر بعدیش منظورته بعدش اگه اومد خرید جواب نفر اولو چی بدم

من خودم خریدار دیوار هستم تا به حال دوبار بموقع خریدم ،،از اون ور هم باید به فروشندگان هم خیلی اعتما ...

کلا تو این دور و زمونه نمیشه به کسی اعتماد کرد و نباید به هیچکس اعتماد کامل کنیم

چجوری؟

اگه تو چته آفلاین بخون اگه میدونی خریداری تا نفهمه پیامشو خوندی دیدی از طرف دیگه خبر نشد جواب اونو بده

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اگه تو چته آفلاین بخون اگه میدونی خریداری تا نفهمه پیامشو خوندی دیدی از طرف دیگه خبر نشد جواب اونو ب ...

ایده خوبیه فقط مشکل اینجاست بعضی وقتا زنگ میزنن اونو نمیدونم چی کار کنم

یکی دو هفته پیش هم همین جور شد طرف زنگ زد ردش کردم اون طرف هم نیومد، بعد هم به نفر دوم زنگ زدم گفتم اون نیومده اگه میخوای ببر اونم گفت دیگه نمیخوام

2706