2733
2734
عنوان

خواهرمو کتک زدم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 76 پست
سه سال اینقدر بچه خوبیه من که اندازه جونم دوسش دارم .

😤😤توروخدا نذار کتک بخوره با زبون خوش به راه راست هدایتشون کنین وگرنه اگر سکوت کنید تو گناهشون شریکید(امضام)

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
سه سال اینقدر بچه خوبیه من که اندازه جونم دوسش دارم .

منم درکت میکنم بچه جونش نازکه و دلش هم خیلی صافه زودی ناراحت میشه و فکر میکنه چرا مامانش همش میزنتش ولی عکس العمل نشون نمیده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنونم گلم اگه با منی🌹 باشه عزیزم❤❤

برو بخون فرزندم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728
نمیدونم از فرصت استفاده کردم

افرین من تا میخوام بیام ی کاری بکنم میره( اما خواهر ندارما یکی دیگه) 

.

عیبی نداره بچس دیگه از یادش میره

من همینم ک هستم نیازی ب تائید تو نیس❄🌊
2738
یکی رو میشناسم مثل جلاد بچشو کتک میزنه اصلا هم ناراحت نمیشه دلم میخواد خفش کنم .

عمه منم این جوریه، میزنهبچه هاشو، ولی در حد سیلی

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

یه بار شب موقع خواب پسرم اذیتم میکرد یه تشر بدی زدم سرش۔بعد با گریه خوابید بچم۔صبح بیدارشد اومد کلی بوسم کرد منم بهش گفتم عزیزم ببخشید دیشب دعوات کردم دستشو بوس کردم۔یهو رفت تو فکر یادش اومد قضیه ی شبو محکم زد تو سرم😅مطمعن باش صبح یادش رفته ولی دیگه این کارو نکن گناه داره

آخرین بارت باشه زدیش مگه اون از روی عمد آبنباتو زده تو دهنت اون الان حتی نمیدونه چرا کتک خورده مامانت کجا بود من جای مامانت بودم از خجالتت در میومدم حسابی

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2706