2733
2734
عنوان

کیا به درس خوندن علاقه دارن؟

953 بازدید | 41 پست

بیاین از رشتتون بگید و این که چرا انتخابش کردید؟ 

من خودم عاشق درس خوندن وکار آزمایشگاهی و محیط دانشگاهیم، خیلی ها بهم میگن تو تک بعدی زندگی می کنی و همش سرت تو درسه ولی راستش من کار دیگه ای جز درس خوندن و انجام کار خونه بلد نیستم 😁 مثلا هیچ وقت دلم نخواسته با دوستام برم بیرون و حتی با خانواده رو هم با اصرار مجبورم می کنن که بیام. شما چطور 

راستی دانشجوی ارشد فیزیولوژی پزشکی هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همه چیو دوست دارم درس به وقتش کار به وقتش تفریح به وقتش بیرون رفتن به وقتش

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
2731

من عاشق درسم ولی اصصصلا تک بعدی نیستم.

ازدواج کردم بچه هم دارم.

خونه داری بچه داری شوهر داری. تفریح مهمونی. در کنار درس این کار ها رم میکنم. کتاب متفرقه هم به سخخخختی مثلا در طول دوماه، دویست صفحه، میخونم.

دانشجوی پزشکی هستم سال 5

من عااااااششق درسم. دکترای ایمنی شناسی و در حال دفاع 😎😎😎

به سلامتی، منم این مدل رشته ها رو خیلی دوست دارم، برای دکترا تصمیمم بیولوژی تولید مثله

میشه بپرسم کدوم دانشگاهی و این که موضوع تزت تو چه زمینه ایه؟  خودم قراره انشالله روی تاثیر سندرم تخمدان پلی کیستیک بر استرس اکسیداتیو سلول های قلبی تحقیق کنم. البته از ترم دیگه باید پروپوزالم رو شروع کنم ‌وهنوز چیزی قطعی نشده 

2738
من عاشق درسم ولی اصصصلا تک بعدی نیستم. ازدواج کردم بچه هم دارم. خونه داری بچه داری شوهر داری ...

عالیه، منم چون مامانم مریضه کل کارای خونه رو انجام میدم ولی واقعا علاقه ای به مثلا کافی شاپ رفتن ندارم، دوستام تو دانشگاه خیلی با هم قرار میزارن و بیرون میرن، اما من نمیدونم چرا دوست ندارم. حوصله عشق و عاشقی هم ندارم راستی😁

به سلامتی، منم این مدل رشته ها رو خیلی دوست دارم، برای دکترا تصمیمم بیولوژی تولید مثله میشه بپرسم ک ...

عزیزم دانشگاه ارومیه من وزارت علومم از دکترای عمومی داممزشکی جلو رفتم. موضوع تزم  تاثیر مایع رویی سلول های بنیادی مزانشیمال القا شده با تیکوتین برای درمان هپاتیت خودایمن تو موش نژاد c57 هست

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
من عاشق درسم ولی اصصصلا تک بعدی نیستم. ازدواج کردم بچه هم دارم. خونه داری بچه داری شوهر داری ...

احسنت ب شما و همینطور سایر دوستان فرهیخته 

عزیزم مواردی دیدی که متاهل شده باشن و رشته تخصصی خوب قبول شده باشن ؟ 

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
سلام موفق و موید باشی! خانومی جسارتا رشته شما آینده شغلیش تو چه حیطه ایه؟

رسالت رشته من بیشتر آموزشیه، یعنی درس میخونیم تا بعداً که انشاالله پی اچ دی گرفتیم تو دانشگاه های علوم پزشکی تدریس کنیم. ترم دیگه یه واحد کارآموزی دارم که باید برم سر کلاس درس بدم هم مباحث تئوری هم عملی، البته من نمیخوام برای دکترا فیزیولوژی رو ادامه بدم و تصمیمم بیولوژی تولید مثل هستش

انشالله شما هم موفق و موید باشید 🌹🙏

2706