2726

@negarert‍  

@نی_نی_یار_پنج    

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2   @نی_نی_یار_شب    

اونی که بالا تگ کردم پسره یعنی اولی

این : negarert 

یا پسره و سرکارم گذاشت یا دختره ولی احمقه سرکارم گذاشت خودش رو جای یکی زد 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

وای من

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسکرین بزار نی نی یارا رسیدگی میکنن

اخه گفت اینجا تو نی نی سایت پیام دیر میرسه بعد اومدم آیدی تلگرام بهش گفتم بزاره چون گفت تل داری گفتم آره آیدی بده

بعدش رفتیم تلگرام باهاش درد و دل کردم درباره ی پسر مورد علاقم اطلاعات دادم و اونم گفت میرم بخوابم یعنی همین کاربر گفت میرم بخوابم بعد از چند دقیقه یکی با اکانت دیگه اومد اکانتم پیام داد خودش رو جای پسر مورد علاقم زد با اینکه میدونم اون نیست و میدونم این همون کاربره چون دقیقا همون روز و بعد از چند دقیقه اومد پیام داد اون فرد 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2728
وای من

اخه گفت اینجا تو نی نی سایت پیام دیر میرسه بعد اومدم آیدی تلگرام بهش گفتم بزاره چون گفت تل داری گفتم آره آیدی بده

بعدش رفتیم تلگرام باهاش درد و دل کردم درباره ی پسر مورد علاقم اطلاعات دادم و اونم گفت میرم بخوابم یعنی همین کاربر گفت میرم بخوابم بعد از چند دقیقه یکی با اکانت دیگه اومد اکانتم پیام داد خودش رو جای پسر مورد علاقم زد با اینکه میدونم اون نیست و میدونم این همون کاربره چون دقیقا همون روز و بعد از چند دقیقه اومد پیام داد اون فرد 

@نی_نی_یار_شب   @نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_پنج    

اخه گفت اینجا تو نی نی سایت پیام دیر میرسه بعد اومدم آیدی تلگرام بهش گفتم بزاره چون گفت تل داری گفتم ...

خیلی ساده ای عزیزم اینجا به هیچ کسی اعتماد نکن اونیم که میگه بریم خصوصی شک نکن پسره کسی بخواد دلداری بده همین جا میده خصوصی لازم نیس 

اخه گفت اینجا تو نی نی سایت پیام دیر میرسه بعد اومدم آیدی تلگرام بهش گفتم بزاره چون گفت تل داری گفتم ...

چطور اخ اعتمادکردی

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
خیلی ساده ای عزیزم اینجا به هیچ کسی اعتماد نکن اونیم که میگه بریم خصوصی شک نکن پسره کسی بخواد دلداری ...

اره من چه میدونم اخه خودم هم چندبار گفتم مثلا اگه تلگرام دارید بدید و من دخترم کسی رو سرکار نزاشتم اما اون احمق میخواست یه بازی راه بندازه که من خرابش کردم اونقدر پسر مورد علاقم رو میشناسم که فهمیدم اون نیست اون اینطور تایپ نمیکنه 

سادگی نکن گلم،اینجا معلوم نیست پست این اکانت ها کی نشسته،چجوری اعتماد میکنی اطلاعات در اختیار میزاری...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
چطور اخ اعتمادکردی

من چه میدونم اخه خودم هم چندبار گفتم مثلا اگه تلگرام دارید بدید و من دخترم کسی رو سرکار نزاشتم اما اون احمق میخواست یه بازی راه بندازه که من خرابش کردم اونقدر پسر مورد علاقم رو میشناسم که فهمیدم اون نیست اون اینطور تایپ نمیکنه 

اره من چه میدونم اخه خودم هم چندبار گفتم مثلا اگه تلگرام دارید بدید و من دخترم کسی رو سرکار نزاشتم ا ...

عیب نداره دیگه خوبه دستش رو شد تا الان شاید تعلیق شده باشه چون نی تی یار ۵ اومد دید تاپیکتو

سادگی نکن گلم،اینجا معلوم نیست پست این اکانت ها کی نشسته،چجوری اعتماد میکنی اطلاعات در اختیار م ...

اخه من خودم تو تاپیک هام گفته بودم اما نمیدونم چرا این آدم انقدر بده 

من از همین نی نی سایت یه دوست دارم بخدا هر روز اتفاقی بیوفته بهش میگم اون یک کلمه حرف نمیزنه نهایتا نظر میده یا راهنمایی خیلی آدم خوبی هستش دختره و بهش اعتماد دارم کمکم کرده و انسان خوبیه فکر کردم بقیه هم شاید اینطورن 

2706