2726

من دوتا برادر شوهر دارم به اسم (ساسان و صالح ) ساسان با زنش دعواش شد دادو فریاد میزدن سر هم که زنش فحش ناموسی داد 

بعد اون یکی برادر شوهرم (صالح ) بلند شد یکی زد تو گوش زنشو گفت هر وقت باشه میکشمت دییَتم میدم 😦 ساسان هم گفت داداش چرا تو بدی خودم میدم دییَه شو

زنش خیلی زبون بدی داره خیلییییی طلاقم تو ما بده و طلاقشم نمیده فقط زجر میدن همو 

برادرشوهرم صالح خیلیییی قلدره و بد اخلاق ولی نامرد نیست و آدم شناسه ده بار فحش دادو سکوت کرد ولی اینبار گفت میکشمت و دییِه روهم میدم 

من از ترس یه گوشه نشسته بودم نفس نمیکشیدم 

رفت و آمد نکن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخاطر سلامت روان خودتم که شده دیه نرو اونجا به شوهرتم بگو جو اونجا متشنجه من عصبی میشم نمیام🙄

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره

نفس میکشیدی دیتو میداد

دور از جونت البته

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

رسما قوم یاجوج و ماجوجن

حوصله داری با اینا رفت و آمد میکنی

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2706