2733
2734
عنوان

مشکل بلع

2460 بازدید | 44 پست

سلام کسانی که شکل بلع دارند میخام از تجربه ی خودم بهتون بگم .

من تابستون به طور وحشتناکی مشکل بلع عجیبی پیدا کردم احساس میکردم ماهیچه های گلوم از کار افتادن و نمیتونستم عمل قورت دادن رو انجام بدم نزدیک دوازده کیلو در عرض دو ماه وزن کم کردم.فقط دلم میخواست بمیرم تا راحت شم.دکتر گوش حلق بینی و گوارش و اعصاب رفتم حتی دکترای شیراز .و گفتن احتمالا میاستینی گراویس دارم و حالم رو بیشتر بد کردن. تا اینکه گفتم برم پیش دکتر مشهد یعنی امام رضا.بعد از سفرم از مشهد یک نفر که خدا الهی خیر دنیا و اخرت نصیبش کنه گفت که یک پیرزنی هست که هر کی رفت پیشش خوب شده و خیلیا رو که اینطوری بودن خوب کرده با تموم نا امیدی رفتم .اون پیرزن تا گلوم رو دید گفت هم عفونت لوزه داری هم خار گلو! چیزی که هیچ دکتری تشخیص نداد و اصلا همچین چیزی رو قبول ندارن ولی اون پیرزن که خدا خیرش بده الهی به حق فاطمه ی زهرا سه بار رفتم پیشش و هر بار دست کرد تو گلوم و یک دارویی رو محکم فشار داد داخل گلوم و لوزه هام با اینکه خیلی برام سخت بود اما بلافاصله بعدش خوب میشدم و گفت تا ده روز اب نمک قرقره کن و اصلا غذای سفت نخور تا گلوت جا بگیره و ترشی و تندی هم تا یک ماه نخور.الان خدا رو شکر به لطف خدا و توسل به امام رضا خوب شدم.خواستم بگم که خیلی چیزها هست که علم پزشکی الان بهش نرسیده و تجربه ای که زن های قدیم دارن هزاران برابر بهتر از الانه. این رو گفتم تا مشکل خیلی ها ان شاالله رفع بشه.و اگر اطرافتون زن باتجربه و پیری سراغ دارین درباره خارگلو و لوزه ازش بپرسین شاید بتونن کمکتون کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام میشه لطفا جوابمو بدی چون منم یه ماهه مشکل بلع دارم خیلی اذیتم نمیتونم چیزی بخورم خیلی لاغر شدم به منم گفتن لوزه هام عفونت کرده وقتی غذا میخوردی کجای گلوت حس میکردی غذا گیر میکرد بعد چه مدت خوب شدی خواهش میکنم جواب بده چون از خوب شدنم نا امید شدم 

عزیزم نجوا جان شما پیش کدوم پیرزن رفتین منم میخوام برم ادرسشو میخوام 

سلام عزیزم

منم یک ماهه این مشکلو پیدا کردم آندو و عکس مری و نوارعصب از گردن کردن برام

نمیدونم چمه

خیلی ناراحتم

تو دقیقن چ حالتهایی داری؟

2738
سلام عزیزم منم یک ماهه این مشکلو پیدا کردم آندو و عکس مری و نوارعصب از گردن کردن برام نمیدونم چمه ...

سلام خوبی گلم من وقتی غذا میخورم حس میکنم که کم کم ماهیچه های گلوم ضعیف میشن و نمیتونم عمل قورت دادن رو راحت و درست انجام بدم و کمی از غذا تو دهانم میمونه ی جورایی انگار حس فلجی بهم دست میده تو ناحیه گلوم و خیلی میترسم استرس میگیرم و انگار حس میکنم که راه گلوم هم تنگ شده 

سلام خوبی گلم من وقتی غذا میخورم حس میکنم که کم کم ماهیچه های گلوم ضعیف میشن و نمیتونم عمل قور ...

سلام قشنگم 

واقعا میفهمم چی میگی

دکتر رفتی؟

منم عین توم خیلی ناراحتم 

میتونم شماره تو داشته باشم جدا از اینجا باهم صحبت کنیم؟

من تازه عضو اینجا شدم نمیدونم کجا باید شماره مو بزارم برات

خیلی دلم میخواد با یکی مث خودم صحبت کنم ک دردمو بفهمه

حتماً عزیزم ، 09337707316 

من هجدهم تیرماه امسال این اتفاق برام افتاد و قبلش هم حالم عادی بود نه استرس نه اضطراب یا حتی هیچ گونه شوکی هم بهم وارد نشده بود ، اینو گفتم چون بعضی از دوستان گفته بودن بخاطر استرس و شوک اینطوری شده بودن و من یکبار دکتر گوارش رفتم و ایشون تشخیصش این بود که بخاطر رفلاکسه ۱ ماه و خورده ای دارو استفاده کردم و شک داشتن روی تیروئیدم که آز دادن و تیروئیدم نورمال بود و بعد دوره درمان بازم علائم داشتم که متوجه شدم بخاطر رفلاکس نیست دکتر بهم گفت اگر خوب نشدم بیمارستان امیراعلم تهران برم . که هنوز موفق نشدم وقت قبلی بگیرم . ولی میخوام برم اونجا خیلی دارم اذیت میشم ، عزیزم تونستی بهم اس بده بیشتر صحبت کنیم 

سلام عزیزم مشکل من خوب شد یکم زمان بره ولی خوب میشی  چندوقته اینطوریی؟

سلام گلم خداروشکر.من دوهفتس دکتر گوارش رفتم اندوسکوپی کرد گفت عفونت معده داری و سیوزیت حساسیتی توروخدا شما چیکار کردی خوب شدی خیلی گلوم دردمیکنه

2706