2726

طبق آخرین سونو الآن توی ۳۶ هفته هستم 

اما طبق اولین سونو رفتم توی ۳۷ هفته 

به نظرتون کدومش درست تره ؟ دکترم طبق اولین سونو برام محاسبه کرد سن بارداری مو 

برای شما چطور بود؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سونو ان تی درست از اون تاریخ حساب کنید

طبق سونوی ان تی که ۳۶ هفته میشم 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
برای من دیرتر از همه ی محاسبات شد! کلا زیاد اعتباری به این حساب کتابا نیست

چقدر بلاتکلیفی سخته . حالا بماند که وقتی سن بارداری رو ازم میپرسن نمیدونم چی بگم 

اگر پریودت مرتبه سونوی اول اگر نه ان تی

پریودم منظم بوده ولی اولین سونو یه هفته بزرگتر نشون داده

چقدر بلاتکلیفی سخته . حالا بماند که وقتی سن بارداری رو ازم میپرسن نمیدونم چی بگم 

وقتی میپرسن همون سنی رو بگو که از تاریخ پریودت حساب کردن. 

خدایا فرزندان ما را سالم، صالح، خوش قدم و خوش روزی و زیبارو و زیباخو و عاقبت بخیر قراربده
اگر پریودت مرتبه سونوی اول اگر نه ان تی

هفته آینده میخوام برم سونو 

به نظرت مشخص میشه که چقدر تا زایمانم مونده یا نه؟

وقتی میپرسن همون سنی رو بگو که از تاریخ پریودت حساب کردن. 

اوهوم باشه 

هفته بعد میرم سونو به نظرت تاریخ تقریبی زایمان میدن یا نه‌؟

دکتر به من گفته بود 

اولین سونو 

دقیق ترین هست 

واسه من عقب تر از تاریخ پریود بود 

مثلا طبق تاریخ پریود ۲۸ آذر زایمانم بود 

طبق سونوی اول پنجم دی 

بعدا هم بچه ام طبق همون سونو اول  دنیا اومد یعنی پنج دی

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
هفته آینده میخوام برم سونو  به نظرت مشخص میشه که چقدر تا زایمانم مونده یا نه؟

نه

از سی هفت هفته

دیگه منتظر باش کی دردت میگیره

سونوفقط برای سزارین میگه کی 

و خدایی که بشدت کافیست......
2706