2733
2734

به این فک کن که خوشگل تر میشی

لایک نکن.      لا لایک.       لایک المه.     dont.like     به سه زبان گفتم باز میای لایک میکنی بشررر؟؟                                                                                           اشتیاقی که دیدار تو دارد دل من،  دل من داندو، من دانم و ،دل داندو، من💜                                            خاک من گل شود و، گل شکفد از گل من، تا ابد مهر تو بیرون نرود از دل من😍💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کردم الان پشیمونم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
چرا

همه کاراشو کردم شبش رفتم یک کلیپ دیدم حالم بد شد کنسل کردم

الان ديگه شوهرم نمیزاره😪

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خب  کنسل کن . حوصله داریا . ادم با دست خودش چند ماهش رو درگیر بینی کنه . دوستم میگف اشتباه کردم سر و صورتم پره ورمه قیافم بهم ریخته ریزش مو دارم تنفسم سخته ۵ ماهه عمل کرده. 

2706