2726
عنوان

قلبم از خستگی درد میکنه

50 بازدید | 4 پست

دیروز هم حالم خوب نبود با رییسم کل کل کردم سر اینکه دور کاری من رو حذف کرده دو روز دور کاری حقمه همه دارن استفاده میکنن این برا من رو حذف کرده میگه به خاطر اینه که تو  شرکت بهت احتیاج هست. هفته پیشترش هم میخواست سیستم نوی من رو بده به یکی دیگه . لجم در اومد بهش گفتم آره به من احتیاج هست اون وقت هم حقم رو میخوری هم تجهیزاتم رو میخوای بدی کس دیگه. یه روز هم وسایل اتاقش بعد اثاث کشی ریخت و پاش بود برگشته بهم میگه میشه اینا رو مدیریت کنی گفتم نه. بی ادب فکر میکنه من خدماتیم که وسایلش رو مرتب کنم . دست بهشون نزدم. هم سابقه ام ازش بیشتره هم سنم . 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودت فشار نیار ولی حقتو بگیر 

والله یه ماهه هر روز دارم میرم رو مخش که حق من رو خوردی ولی انگار تو سنگ بشاشی . اصلا اثر نداره. برگشته به همکارم گفته اون موقع که کرونا گرفت نیومد همه اش رو براش حضور زدم که حقوقش رو بگیره.

در حالی که لطفی نکرده قانون شرکتمون همینه. تازه کرونا هم به خاطر بیعرضگی همون گرفتم . چون اتاق جدا داشتیم اتاق رو مدیر بالادستی گرفت ما اعتراض کردیم این پشتمون واینساد. تو شلوغی اتاق کرونا گرفتیم.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
والله یه ماهه هر روز دارم میرم رو مخش که حق من رو خوردی ولی انگار تو سنگ بشاشی . اصلا اثر نداره. برگ ...

الهی عجب ادمیه، امیدوارم مشکلت حل شه❤️

https://harfeto.timefriend.net/16620156179852