2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050
دانشجو هستم یه دختر چهار ساله هم دارم باید بدمش دست مامانم برم. شدیدا نیاز مالی دارم

خب برو. باشوهرت هم مشورت کن. خیلی گرونیه همون ماهی یک تومن هم کمک خرجه. اگه جایی کار بهتری بود برو اونجا. 

دانشجو هستم یه دختر چهار ساله هم دارم باید بدمش دست مامانم برم. شدیدا نیاز مالی دارم

تاپیکامو بخون گلم کمکت کنم

تیری به خطا هم نزدی هر چه زدی خورد...یک دنده تر از دشمنی ای دلبر جذاب....🥺

اگه گزینه دیگه‌ای نبود و مجبور نبودم میرفتم، چون نسبت به ساعت کاریش و هزینه رفت‌وآمدش خیلی کمه حقوقش

به کسی که این امضا رو می‌خونه: من با یه فرد ترنس ازدواج کردم. نه، این یه فاز زودگذر موقت نیست؛ و بله، افراد ترنس هم می‌تونن زندگی عادی داشته باشن. بیمار یا غیرعادی نیستن. یه زمانی ترجیح می‌دادم حرفی درباره‌ش نزنم اما طی سال‌هایی که کنار همسرم گذروندم، تبعیض و حتی تنفر رو علیه افراد ترنس دیدم و دردی که می‌کشید رو، و حالا این‌جا این رو می‌نویسم برای مادرهای الان و آینده، شاید کمک کرد تا یک نفر زندگی راحت‌تری رو بدون درد تجربه کنه... .
اگه گزینه دیگه‌ای نبود و مجبور نبودم میرفتم، چون نسبت به ساعت کاریش و هزینه رفت‌وآمدش خیلی کمه حقوقش

خودمم میدونم حقوقش کمه ولی تاپیک خای قبلی من رو بخونید میفهمید چه قدر تو منگنه هستم.

دعا کنید اونی که نون کسی رو میبره هیچ وقت صاحب هیچ جایگاهی نشه

شرایط آدما خب فرق می‌کنه.اگر میتونی کار دیگه پیدا کنی نه ولی اگر فقط همینه و پولم احتیاج داری راه دیگه نداری خب.اگر بتونی در کنار منشی بودن چیزی ببری به خانما بفروشی خوبه یعنی مثلا کارای خانگی(مث سبزی و رب و این چیزا سفارش بگیری) یا پاپوش یا چیزای دیگه ببافی یا بوفه باشگاه رو دس بگیری.

2051