2726
عنوان

امتحان فارماکولوژی دارم حس بدبختی دست داده بهم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 28 پست
وای دقیقا😓😓😓منم میانترم نمره ی خوبی نکرفتم ورقه رو گرفتم انگار همه چی یادم رف یهو🥲🥲🥲 دارم دی ...

تا حالا من فارما حضوری ندادم،تستی بود یا تشریحی؟از ما همش تاحالا تستی بود وای خدانکنه تشریحی باشه که من هیچی از اسم داروها یادم نمیمونه🤕🤕🤕

اره گلم🤕🤕🤕درسامون بی نهایت سختو فراره

ترم چندی عزیزم؟

درک میکنم بخدا

من درس دو واحدی رو نمیتونم پاس کنم شما چی میکشین🥺🥺🥺🥺

ولی معلومه باهوشی که کم نمیاری در مقابلشون😁😍

چند تا فارما دارین؟

حوصله ی بحث در مورد نظر مخالف هیشکیو ندارم👋🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا من فارما حضوری ندادم،تستی بود یا تشریحی؟از ما همش تاحالا تستی بود وای خدانکنه تشریحی باشه که ...

تشریحی بود،خودشم حضوریه

از هشت نمره بود سه گرفتم😂😂😂😂محتاج یه هفت از ۱۲ نمرم

2728
ترم چندی عزیزم؟ درک میکنم بخدا من درس دو واحدی رو نمیتونم پاس کنم شما چی میکشین🥺🥺🥺🥺 ولی معلوم ...

ترم پنجم

از ما ۳ واحده این درس تخصصیه

۳ تا فارما داریم هنوز اینا چیزی نیست یه کتاب تو ترما ۸،۹ داریم که اسمش درمانه اون همه داروسازا ازش مینالن فک کن ده برابر  سختتراز فارماست 😭😭😭

ترم پنجم از ما ۳ واحده این درس تخصصیه ۳ تا فارما داریم هنوز اینا چیزی نیست یه کتاب تو ترما ۸،۹ دار ...

بخدا درکت میکنم

من تو همین یدونه ش موندم😭😭😭

ایشالا موفق باشی عزیزم❤❤

امتحان علوم پایه رو شما هم دارین؟

بدبختی اینه عمومیا هم تو دانشگاه ما سخت میگیرن مثلا استاد میگه باید معنی آیه ها رو باید حفظ کنی اونو ...

هووووف😭😭

من شنیدم درسای داروسازی خیلی سنگینن،یه معلم داشتیم میگف دخترم اونقد درساش سخته که کل موهاش سفید شده

هووووف😭😭 من شنیدم درسای داروسازی خیلی سنگینن،یه معلم داشتیم میگف دخترم اونقد درساش سخته که کل موه ...

وای راست گفته من موی سیاه تو سرم ندارم😂😂همه موهام داره سفید میشه

نه داروسازی بالینی اصلی ترین درسه🤕اینام هست کلا ضریب همه درساییک تو آزمون میاد یکسانه

۱۸۰ واحد میشه کل درسایی که از اول تا روز آزمون خوندین؟

آخ خیلی سخت میشه😭😭😭💔💔

خیلی قوی هستین که ادامه میدین،من بعضی وقتا کم میارم با اینکه درسام راحت ترن از داروسازی