2733
2734
عنوان

امتحان فارماکولوژی دارم حس بدبختی دست داده بهم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 28 پست
وای دقیقا😓😓😓منم میانترم نمره ی خوبی نکرفتم ورقه رو گرفتم انگار همه چی یادم رف یهو🥲🥲🥲 دارم دی ...

تا حالا من فارما حضوری ندادم،تستی بود یا تشریحی؟از ما همش تاحالا تستی بود وای خدانکنه تشریحی باشه که من هیچی از اسم داروها یادم نمیمونه🤕🤕🤕

اره گلم🤕🤕🤕درسامون بی نهایت سختو فراره

ترم چندی عزیزم؟

درک میکنم بخدا

من درس دو واحدی رو نمیتونم پاس کنم شما چی میکشین🥺🥺🥺🥺

ولی معلومه باهوشی که کم نمیاری در مقابلشون😁😍

چند تا فارما دارین؟

حوصله ی بحث در مورد نظر مخالف هیشکیو ندارم👋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا من فارما حضوری ندادم،تستی بود یا تشریحی؟از ما همش تاحالا تستی بود وای خدانکنه تشریحی باشه که ...

تشریحی بود،خودشم حضوریه

از هشت نمره بود سه گرفتم😂😂😂😂محتاج یه هفت از ۱۲ نمرم

2728
ترم چندی عزیزم؟ درک میکنم بخدا من درس دو واحدی رو نمیتونم پاس کنم شما چی میکشین🥺🥺🥺🥺 ولی معلوم ...

ترم پنجم

از ما ۳ واحده این درس تخصصیه

۳ تا فارما داریم هنوز اینا چیزی نیست یه کتاب تو ترما ۸،۹ داریم که اسمش درمانه اون همه داروسازا ازش مینالن فک کن ده برابر  سختتراز فارماست 😭😭😭

ترم پنجم از ما ۳ واحده این درس تخصصیه ۳ تا فارما داریم هنوز اینا چیزی نیست یه کتاب تو ترما ۸،۹ دار ...

بخدا درکت میکنم

من تو همین یدونه ش موندم😭😭😭

ایشالا موفق باشی عزیزم❤❤

امتحان علوم پایه رو شما هم دارین؟

بدبختی اینه عمومیا هم تو دانشگاه ما سخت میگیرن مثلا استاد میگه باید معنی آیه ها رو باید حفظ کنی اونو ...

هووووف😭😭

من شنیدم درسای داروسازی خیلی سنگینن،یه معلم داشتیم میگف دخترم اونقد درساش سخته که کل موهاش سفید شده

2738
هووووف😭😭 من شنیدم درسای داروسازی خیلی سنگینن،یه معلم داشتیم میگف دخترم اونقد درساش سخته که کل موه ...

وای راست گفته من موی سیاه تو سرم ندارم😂😂همه موهام داره سفید میشه

نه داروسازی بالینی اصلی ترین درسه🤕اینام هست کلا ضریب همه درساییک تو آزمون میاد یکسانه

۱۸۰ واحد میشه کل درسایی که از اول تا روز آزمون خوندین؟

آخ خیلی سخت میشه😭😭😭💔💔

خیلی قوی هستین که ادامه میدین،من بعضی وقتا کم میارم با اینکه درسام راحت ترن از داروسازی