2726

چرا اینجوریهههه؟بخدا خسته شدم

شیطونه میگه کلا بیخیال درس و دانشگاه شو

با این اوضاع افسردگیم این درس لعنتی هم شده قوز بالا قوز

کسی تونسته پاس کنه این درسو؟

حوصله ی بحث در مورد نظر مخالف هیشکیو ندارم👋🏻

من فردا آناتومی عملی دارم هیچی نخوندم هیچ تقلب خواهم کرد 😑😑😑

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای منم ۴ بهمن سرو گردن دارم عملیشو😭

حضوری امتحان داری مال ما مجازیه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
رشته ت چیه عزیزم؟ نه مال ما حضوریه😭😭😭😭کل امتحانا حضورین

علوم آزمایشگاهی ورودی ۱۴۰۰ مجازیه 

آخه اصلا یادم نمیمونه اسم دارو ها😭😭

تو که عمومیشو داری انقد مینالی من چی بگم پس؟هم فارماکولوژیه یکو پاس کردم این ترم فارماکولوژی ۲ دارم ترم بعدم فارماکولوژیه ۳ دارم ترم بعدترش فارماکوگنوزی دارم😐

ولی خدایی سخته ،خیلییی همش قاطی میشن داروها خودم این مشکلو دارم از ما امتحانامون ۲۴ شروع میشه اولیم فارماست خیلی غصه میخورم میرم یکم میخونم انگیزم میپره اخه جزوه خیلی بزرگه تازه میان ترم کلی خونده بودم استاد یه سوالایی آورده بود که بعضیاش اصلا تو جزوه نبود یا خیلی ریز بود😖😖😖😖

تو که عمومیشو داری انقد مینالی من چی بگم پس؟هم فارماکولوژیه یکو پاس کردم این ترم فارماکولوژی ۲ دارم ...

رشته ت داروسازیه عزیزم؟

بخدا خیلی سخته،کم آوردم دیگه🥲🥲

ترم بعد فارما تخصصی داریم اینو بیفتم،اونم نمیتونم بردارم

ولی خدایی سخته ،خیلییی همش قاطی میشن داروها خودم این مشکلو دارم از ما امتحانامون ۲۴ شروع میشه اولیم ...

وای دقیقا😓😓😓منم میانترم نمره ی خوبی نکرفتم

ورقه رو گرفتم انگار همه چی یادم رف یهو🥲🥲🥲

دارم دیوونه میشم دیکه

2706