2328
2330

چرا اینجوریهههه؟بخدا خسته شدم

شیطونه میگه کلا بیخیال درس و دانشگاه شو

با این اوضاع افسردگیم این درس لعنتی هم شده قوز بالا قوز

کسی تونسته پاس کنه این درسو؟

من فردا آناتومی عملی دارم هیچی نخوندم هیچ تقلب خواهم کرد 😑😑😑

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

وای منم ۴ بهمن سرو گردن دارم عملیشو😭

حضوری امتحان داری مال ما مجازیه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2051
رشته ت چیه عزیزم؟ نه مال ما حضوریه😭😭😭😭کل امتحانا حضورین

علوم آزمایشگاهی ورودی ۱۴۰۰ مجازیه 

آخه اصلا یادم نمیمونه اسم دارو ها😭😭

تو که عمومیشو داری انقد مینالی من چی بگم پس؟هم فارماکولوژیه یکو پاس کردم این ترم فارماکولوژی ۲ دارم ترم بعدم فارماکولوژیه ۳ دارم ترم بعدترش فارماکوگنوزی دارم😐

ولی خدایی سخته ،خیلییی همش قاطی میشن داروها خودم این مشکلو دارم از ما امتحانامون ۲۴ شروع میشه اولیم فارماست خیلی غصه میخورم میرم یکم میخونم انگیزم میپره اخه جزوه خیلی بزرگه تازه میان ترم کلی خونده بودم استاد یه سوالایی آورده بود که بعضیاش اصلا تو جزوه نبود یا خیلی ریز بود😖😖😖😖

تو که عمومیشو داری انقد مینالی من چی بگم پس؟هم فارماکولوژیه یکو پاس کردم این ترم فارماکولوژی ۲ دارم ...

رشته ت داروسازیه عزیزم؟

بخدا خیلی سخته،کم آوردم دیگه🥲🥲

ترم بعد فارما تخصصی داریم اینو بیفتم،اونم نمیتونم بردارم

ولی خدایی سخته ،خیلییی همش قاطی میشن داروها خودم این مشکلو دارم از ما امتحانامون ۲۴ شروع میشه اولیم ...

وای دقیقا😓😓😓منم میانترم نمره ی خوبی نکرفتم

ورقه رو گرفتم انگار همه چی یادم رف یهو🥲🥲🥲

دارم دیوونه میشم دیکه

وای دقیقا😓😓😓منم میانترم نمره ی خوبی نکرفتم ورقه رو گرفتم انگار همه چی یادم رف یهو🥲🥲🥲 دارم دی ...

تا حالا من فارما حضوری ندادم،تستی بود یا تشریحی؟از ما همش تاحالا تستی بود وای خدانکنه تشریحی باشه که من هیچی از اسم داروها یادم نمیمونه🤕🤕🤕

اره گلم🤕🤕🤕درسامون بی نهایت سختو فراره

ترم چندی عزیزم؟

درک میکنم بخدا

من درس دو واحدی رو نمیتونم پاس کنم شما چی میکشین🥺🥺🥺🥺

ولی معلومه باهوشی که کم نمیاری در مقابلشون😁😍

چند تا فارما دارین؟

تا حالا من فارما حضوری ندادم،تستی بود یا تشریحی؟از ما همش تاحالا تستی بود وای خدانکنه تشریحی باشه که ...

تشریحی بود،خودشم حضوریه

از هشت نمره بود سه گرفتم😂😂😂😂محتاج یه هفت از ۱۲ نمرم

ترم چندی عزیزم؟ درک میکنم بخدا من درس دو واحدی رو نمیتونم پاس کنم شما چی میکشین🥺🥺🥺🥺 ولی معلوم ...

ترم پنجم

از ما ۳ واحده این درس تخصصیه

۳ تا فارما داریم هنوز اینا چیزی نیست یه کتاب تو ترما ۸،۹ داریم که اسمش درمانه اون همه داروسازا ازش مینالن فک کن ده برابر  سختتراز فارماست 😭😭😭